Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mar februartol folyik egy ugy...

Mar februartol folyik egy ugy miatt a vizsgalat, ez miert tarthat ilyen sokaig, es ebbol igy mindenkeppen lesz mar birosagi targyalas is ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lesz.
2020. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A rendőrségen folyik a vizsgálat? Ha igen, akkor nem biztos, hogy lesz tárgyalás, nem biztos, hogy eljut bíróságig. Nem tudom mi az ügy, de mindegy, bármi legyen az, még lehet a nyomozati szakban megszüntetik az eljárást, vagy nem, az ügyészség dönthet többféleképpen. Ha vádat emel, akkor lesz bíróságon az ügy ezt követően, ahol előszőr előkészítő űlés lesz, ahol majd kiderűl, hogy lesz-e tárgyalás.


Az, hogy február óta folyik, nem jelent semmit, még az sem, ha másfél éve folyik az ügy a rendőrségen.


De első válaszoló legyél mégokosabb😂.

2020. nov. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj #2. Most egy gyanesznak mit mondjak?:D Általában azokat érdeklik az ilyen jellegű kérdések.
2020. nov. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

#3 nak azaz ügyésznőnek!


Mit mondjak? Amit akarsz, de én az igagat írtam a kérdezőnek, és ez korrektebb.


Itt is meglátszik, hogy az ügyészek, rendőrök sokat hazudnak, hogy célhoz érjenek.

2020. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Marhára nem az igazat írtad. Tárgyalás lesz és kész. Nem egy rabs vádlottja fogja megmondani hogy mi lesz és mi nem.
2020. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*rablás
2020. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat.

Csaladon beluli bantalmazas,adatokkal valo visszaelesek miatt lett feljelentve.

2020. nov. 15. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!