Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Így kötelező megjelennem...

Így kötelező megjelennem tanúként a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Ha én tettem a feljelentést és rajtam múlott, hogy legyen ügy a dologból.


Kötelező így megjelennem vagy nem muszáj, akkor nrm tekintik feljelentettek az ügyet és nem folyik tovább?



2020. nov. 18. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar beideztek tanunak, nem teheted meg hogy nem mesz el, mert bizony elovezetnek.
2020. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de esetemben úgy látom, hogy nem lesz sok értelmd menni.
2020. nov. 18. 19:33
 3/11 A kérdező kommentje:
*értelme
2020. nov. 18. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2-re:

Ezt ne te döntsd már el! Beidéztek, tehát menned kell. Egyszerű, mint a pofon.

2020. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az idézésemen alul rá van írva, "Elektronikus kapcsolattartásról tájékoztatót korábbi büntetőeljárás során megkaptam" Úgyhogy azt nem küldtek.


Ezekszerint ott a vizsgálati osztályon is tudják, hogy már volt büntetőeljárás? Mert a vizsgálati osztály külön részleg, ott nem ismernek, a bűnügyi osztályon ismernek. Utóbbi osztályon voltam többször. Vagy lehet a bűnügyisek elmondták a vizsgálati osztálynak a dolgokat?

2020. nov. 18. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Levike levike... mostmár a vizsgálat is ismerni fog.
2020. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És akkor mit csináljak?

Égjen a p...ámról a bőr, ha odamegyek?

2020. nov. 18. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Aaaaa baszki hogy nem vettem eszre eddig... Nem tanu vagy te, hanem a 'gyanusitott', aki mindenfele, csak a fejeben letezo sztorikkal szorakoztatja az uri kozonseget. Ez meg mindig a bekescsabai vagy mittomenmelyik lopasi ugy, ugye?
2020. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez amikor feljelentett egy szerencsétlent aki megkérdezte mennyi az idő.
2020. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A vizsgálat a bűnügyi osztályon belül egy alosztály. A vizsgálatra az olyan ügyek kerülnek ahol már ismert az elkövető. Az ismeretlenes ügyek a nyomozati alosztálynál vannak, itt dolgoznak a nyomozók. Ha sikerül felderíteni az elkövetőt, vagy eleve ismert akkor kerül át az ügy a vizsgálatra!
2020. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!