Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kifizetem a büntetést,...

Ha kifizetem a büntetést, akkor maradhatok az utcán 8 után is?

Figyelt kérdés

Panelban lakom és itt a panelek között a parkban van egy futó gumipálya, oda szoktam kijárni futni. Viszont most emiatt a csodás rendelet miatt, fél7-fél8 között egyszerűen futni nem is lehet normálisan, csak kerülgeted a tömeget (kis futópálya, 250 m egy kör). Eddig jobban eloszlott a tömeg, mert lényegében este 11-ig bezárólag járt mindenki futni, de így munkaidő után mindenki, aki szeretne egyet sportolni, az még "gyorsba" 8 előtt megy.


Azon gondolkodom, hogy ki a fene látja ott a panelek között, lemegyek 8 után futni, mikor nincs tömeg. Ha megbüntet a rendőr és kifizetem a büntit, akkor maradhatok tovább? :D Tudom-tudom, jönnek majd a kommentek, hogy "miattam" terjed a koronavírus stb., de nem erre vagyok kíváncsi, kizárólag a kérdésre koncentráljunk.


2020. nov. 26. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A buntetes nem egy belepo a vidamparkba! :)))
2020. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

Megölöd a nagymamám!

Amúgy szerintem pénzben nem ér ennyit. Próbálj meg reggel 5 és munkaidő előtt futni.


Amúgy hülyeség ez az összes rendelkezés. Hagyni kellene élni az embereket és sportolni.

2020. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szó sincs vidámparkról :)


Amúgy én egyébként teljesen egyetértek ezekkel a korlátozásokkal, viszont ha már Ausztriát követjük, abban is követhetnénk, hogy náluk továbbra is ki lehet menni sporttevékenység céljából, akármikor. Szóval azért különbség az van. Aki akar találkozni, az ezután is fog, persze szigorúan 8 előtt. Az éttermek, kávézók, szabadidős létesítmények bezárása szerintem önmagában elég lett volna, felesleges ez a 8-as mizéria, persze nem vagyok járványügyi szakértő sem, de mindegy. Ezeket úgy mondom, hogy amúgy a vírust komolyan veszem, mert nem egy rokonom kapta el és tényleg durván betegek voltak (sőt én is akkor voltam beteg, mikor egy közelebbi ismerősöm, ráadásul én fulladtam is, de az orvos nem küldött tesztre), szóval nem vírustagadó vagyok v ilyesmi, de ez a 8-as dolog ez lényegében megköti mindkét kezünket, pedig senkivel nem találkoznék

2020. nov. 26. 20:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor inkább "megölöm a nagyanyád", ha este 7-kor megyek a tömegbe futni, mint este fél 9-kor full egyedül... :D
2020. nov. 26. 20:15
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj k*rva sokra büntetnek, valahogy máshogy old meg, remélhetőleg pár hónapnál nem tart tovább ez a semmiértelme éjszakai korlátozás.
2020. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, valószínűleg ez lesz
2020. nov. 26. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha kifizeted mindet, mert akár minden sarkon megbüntethetnek ami nem hazafelé visz.
2020. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Nos elarulom a sajat tapasztalatomat:


Korlatozas elott is este 11-kor vittem le a kutyat az utolso setara es most is. Mellekutcakban ugyan annyi emberrel talalkozom mint a korlatozasok elott, viszont a foutvonalakon (Vaci ut - Szt.Istvan krt.) semmi gyalogos mozgolodas.

Autok a korlatozasok elott azert ilyenkor meg jartak, most alig-alig megy valaki kocsival az is taxi. Bringas futarok ugyan annyian vannak mint voltak.


Szerintem ha este 10-kor lemesz futni a kutyat sem fogod zavarni, ha a rendor megallit megmondhatod, hogy leesett a vernyomasod es mar olyan rosszul voltal otthon, hogy le kellett jonnod egy kicsit mozogni a friss levegore. Dolog el van intezve!

2020. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Engem elkapott a rendor: mondtam, hogy arra van dolgom, mennem kell ... "ahha! szoval vissza is jon?"-kerdezte ... persze valaszoltam ... :))) ... "akkor returt fizet!" :DDD
2020. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Két hét alatt minden nap késő este érek haza, éjjfél körűl, a dolgomat végzem, egyetemen vagyok sose büntettek meg.


Szoktam látni, hogy néha elmegy valahol a rendőrkocsi, meg újabban egy nagyobb fekete kocsi is mászkál, benne vagy katonák vagy a tek.


A multkor rámnéztek a kocsiból, mentek tovább.

Már a héten is láttam ilyen kocsit, nem tudom egy van vagy több, azonban az este nem láttam.

2020. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!