Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen tegezhetem az...

A rendőrségen tegezhetem az ügyvédem vagy nem ott illik?

Figyelt kérdés

Dec. 1-jén be lettem hívva gyanusitotti folytatólagos kihallgatásra a rendőrségre egy kisebb súlyú bűncselekménybe, valami "sátor lopás" ügyben.


Én azonban ezt az ügyet tudom másfél éve. Tanúként is voltam kihallgatva, most 23-án meggyanusitottak, és kedden megint folytatólagosan ki leszek hallgatva. Kedden ügyvéddel megyek, már le van fixálva az ügyvéddel 2x voltam nála a héten, a barátja ismeri az ügyet, de nem ér rá, ezért egy másik fiatal ügyvéd jön. Ott hagytam neki az ügyet, hogy megismerje, megismerte és másnap elhoztam, megkötöttük a hivatalos meghatalmazást.


Fiatal Ő is, én is és kérdezte, tegeződhetünk, feleltem természetesen.


Tegező viszonyban vagyunk. Talpraesett gyorsbeszédű ügyvéd.


A rendőrségen a nyomozó irodájában kihallgatáskor, biztos ott is beszélek az ügyvéddel, ezt hallani fogja a nyomozó. Ugyanis gyanúsítotti kihallgatás, megnyílhat az ügyvéd, nem mint tanúkihallgatáson.


Az érdekelne engem, hogy ott is tegeződve beszélhetek az ügyvéddel vagy ott esetleg nem illik és magázódni kell?



2020. nov. 26. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Levike, már megint fantáziálsz... 😂😂😂
2020. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha jó ügyvéd, akkor nem fogja engedni. Mert úgy fogtok tűnni a vizsgáló kolléga szemében, mint 2 kölyök, vagy 2 homi farbarát.
2020. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó ügyvéd.
2020. nov. 26. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Levike.
2020. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem jó ügyvéd.
2020. nov. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ismered te őt, akkor honnan gondolod, hogy nem jó ügyvéd utolsó?
2020. nov. 27. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Sátor lopás? Sátort loptál és ezért feljelentettek? 1,5éve zajlik és eddig tanu voltál moatmá gyanusított? Ez sántít nekem:) Vagy a sátor lopás valami szleng a mai fiatalok között?
2021. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!