Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi értelme, hogy nézik a...

Mi értelme, hogy nézik a rendőrök az embereket csak úgy?

Figyelt kérdés

Az este voltam vonattal Karcagig, oda vissza, és amikor Püspökladányba megállt a vonat visszafelé, pontosabban 22.óra 47-kor, kinéztem az ablakon és láttam, hogy szállnak le vagy 8-an és a vágány mellett a peronon ott állt két rendőr és egy gépfegyveres katona. Csak álltak és nézték a leszállókat, de nem kérdezték meg senkitől sem, hogy honnan jönnek este 8 után. Még kisebbség is szállt le, látszódott, hogy az biztos csavarogni lehetett, de hozzá sem szoltak.


Debrecenbe 23.21-kor állt meg a vonat, ott csak ketten voltunk leszállók egy lány meg én.


Az előbb említett állomáson, miért álltak és fegyeltek vajon a rendőrök, ha nem is foglalkoznak vele, hogy ki honnan jön, csak nézik?


Gyakorlatilag nem is érdekli a rendőröket, hogy ellenőrízni kéne mindenkit, akinél nincs igazolás, megbüntetni?



2020. dec. 5. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert kivezényelték őket, de tudják, mekkora hülyeség ez az egész, ezért nem zaklatják az embereket.
2020. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. dec. 5. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha meg odajönnek mindenkihez akkor olyan kérdések jönnek GyK-ra, hogy miért van rendőrállam, miért nem hagyják őket békén, stb. stb.


Nem csak azért vannak rendőrök, hogy basztassák a jónépet, általában az ott létük biztonságérzetet adhat egyeseknek, (legalábbis kéne) míg mondjuk a cißßon kétszer is átgondolja hogy a rendőrök jelenlétében gyakorolja a zsebtolvajkodást. Meg mondjuk sokan sietnek az utolsó busz, villamos, troli járatra, és nem biztos ilyen későn alkalmas igazoltatni az embereket, mert lehet a következő járata hajnal 4-kor indul. (passz, nem ismerem a debreceni viszonyokat)

2020. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert paprikajancsik.
2020. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Mert ők munkából mentek haza. Nade te levike?

Hisz tudjuk nem dolgozol.

2020. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát tegnap vonatozni voltam. Mentem Karcagra, ott töltöttem 2 óra 15 percet s jöttem vissza.


Mostmár a 6223-as vonatot is Debrecen csinálja, fentbalszik Pesten, majd másnap regge a 652-est hozza visdza.


Amivel jöttem 6008, az is Debrecené, a 6295-viszi.

Ladány csinálja a 6203-6108-6009 es kanyart. Onnan megint ladány tovább pestre.


Ez a hobbim, de hozzám se szoktak szólni a rendőrök.

2020. dec. 5. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
De levike a börtönből nem mesz vonatozás
2020. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Körűlbelül úgy, hogy börtön se lesz.



Ha a bíró el is ítél, nem biztos, hogy letöltendő lesz.

Tudod van felfüggesztett is.

2020. dec. 5. 20:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az a cigánygyerek se dolgozni volt.
2020. dec. 5. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem lecsuknak és megszabadulunk tőled végre.
2020. dec. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!