Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért nem foglalko...

A rendőrség miért nem foglalkozik telefon lopással?

Figyelt kérdés
Tegnap taxival mentem haza, és a taxiban felejtettem a telefonom. 5perc múlva vissza is hívtam őket, de azt mondták az a taxis épp fuvarban van, és hamarosan visszahívnak. 40percet vártam a hívásra, és azt hazudták, hogy nem találták meg az autóban a telefonom, pedig 100% hogy otthagytam! Ma voltam a rendőrségen, de ott elhajtottak, momdván hogy nincs mit tegyenek, mert a taxis társaság nem tartozik felelőséggel a taxiban felejtett holmikért.

2020. dec. 21. 18:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem, mert a taxis társaság nem tartozik felelőséggel a taxiban felejtett holmikért.
2020. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozik telefon lopással a rendőrség.

Nekem visszaszerezték a telefonomat, a barátnőmét nem ellopták ugyan hanem összetörték, de az is ki lett fizettetve.

Itt inkább tényleg a taxis dolog lehet a gond.

2020. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
De, foglalkozik, minden ügyet felvesznek jegyzőkönyvbe, ki vizsgálják, viszont, ha elhagytad az nem a rendőrség hatásköre, csak ha ellopták.
2020. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Dehát itt pontosan lopásról van szó! A taxisofőr biztos megtalálta, és az ellenkezőjét hazudja!
2020. dec. 21. 18:31
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Max ha be tudod bizonyítani h ott volt a telefonod.

De ezt így elég nehéz.

2020. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt teheted amúgy h visszamész a rendőrségre és ragaszkodsz ahhoz, hogy feljelentést tegyél, ne a rendőrök hanem a bíróság döntse el, hogy kinek van igaza.

Elég nagy gáz van a rendőrségen, mindennel elhajtják az embert.

Legjobb barátnőmet megverték, és el akartak küldeni minket az ajtóból h tök felesleges feljelentést tenni, és nem is ajánlják....

szóval menj vissza nyugodtan és ragaszkodj a jogaidhoz.

2020. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az meg se fordult a buksidban, hogy egyszerűen elhagytad?
2020. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7 igen elhagytam, de pontosan tudom, hogy hol! A taxiban még megvilt, de itthol már nem.
2020. dec. 21. 18:41
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

6. miért jutna el a bíróságig az ügy?? Ha egyszer a taxis társaság nem vállal felelősséget a taxiban hagyott cuccokért, akkor nem fog eljutni bíróságig, a rendőrség el fogja utasítani erre hivatkozva. Ez nem úgy megy, hogy amit valaki bíróságra akar vinni, az bíróság elé fog kerülni.

Ha az elvesztő nem tudja bizonyítani, hogy ki találta meg, akkor honnan veszi, hogy a taxis és nem egy másik utas? Mégis mit mondana az kérdező a bíróságon? Mivel, hogyan bizonyítaná, hogy ki találta meg a telefont? Ha tudja, hogy kinél van, akkor miért nem közli a rendőrséggel? Ha nem Ráhel telefonja volt, akkor nem fognak DNS mintát venni a fél országtól, hogy megtalálják. (mellesleg ugyebár azt még így se tudták megtalálni)

2020. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefonod van? Az új telefonokat egyszerűen lehetetlen ellopni, mert nyomon tudod követni akár laptopról is vagy másik telefonról, hogy hol van a telefonod vagy a legutolsó helyszín. De némely típusnál még kikapcsolt állapotban is.
2020. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!