Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elítélik a rendőrt?

Elítélik a rendőrt?

Figyelt kérdés
Bejelentésre késsel rohangáló őrjöngő lecsillapításához ment egy járőrpár az egyik újpesti társasházba ma kora reggel. A férfi rendőrre azonnal rátámadt a késes, akit arcon, combon és hasba szúrt. A páros nőtagja a társa és a saját élete védelmében ötször lőtt a támadó testébe, további öt lövés ajtót talált. Lőfegyverhasználat esetén napokon-heteken keresztül vizsgálódnak ügyészek, jajongnak jogvédők, miközben ilyen helyzetben egy rendőrnek másodpercek alatt kell dönteni a jogszerű lőfegyverhasználatról. A sebesült rendőrt kórházba szállották, életveszélyes állapota miatt azonnal műtötték. Tartok tőle, hogy a rendőrnőt tettéért nem fogják soron kívül hadnaggyá előléptetni. És szerintetek?

2020. dec. 24. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
14%
Én ítéljem meg innen? Az mindenesetre gyanús, hogy 10 lövést kellett leadnia. Meg az is gyanús, hogyan tudta megsebesíteni a rendőrt. Nem tűnik nagyon szakszerűnek az intézkedés, de majd eldöntik, akik erre hívatottak. Sajnálom a megsebesített rendőrt mindenképp.
2020. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
45%
Ha késes őrjöngőhöz riasztanak akkor alap hogy csőre töltött fegyverrel közelítik meg a csendőrök a helyszínt.Biztos nem ítélik el hisz magát és a társát védte.
2020. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
85%
Mért itélnék el?
2020. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
1%

"A páros nőtagja a társa és a saját élete védelmében ötször lőtt a támadó testébe, további öt lövés ajtót talált."


Jahh, erről nem tudtam. Igen, így már el fogják ítélni.

2020. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:
A késes támadó a helyszínen meghalt.
2020. dec. 24. 13:00
 6/84 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogják elítélni, bazz épp szúrta le az embert.

A hülyék a neten most osztják az észt, hogy lábon kellett volna lőni meg stb baromság.

Ennyi.

2020. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
3%
Nyugodj meg hatoskám, el fogják és nem is kevésre. :)
2020. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom megmondani. Nagyon sajnálom, de én vagyok itt az egyetlen, aki nem szakértő a témában.
2020. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:

Az életveszélyesen sérült őrmester 26 éves, a lőfegyvert használó 160 cm magasság körüli őrmester hölgy 23 éves.

A több emeleten késsel rohangáló 35 éves őrjöngő megfékezéséhez talán nem volt más szabad járőrpáros...

2020. dec. 24. 13:25
 10/84 anonim ***** válasza:
89%

Ez a #7 es egy megkeseredett ökör. Panaszaidat nálam be lehet nyúhtani!

Teljesen tiszta szituáció. Nem lesz érte elítélve senki sem.

2020. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!