Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Éjjel nappal erről a +36 1...

Éjjel nappal erről a +36 1 443 3690 telefonszámról hívásokat kapok a letiltásomat követően is. Nem szól bele, amikor felveszem utána kicsörög mintha én hívnám. Mit lehet hatásosan tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
feljelented
2020. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Avian medicina kft telemarketingesei hívogatnak erről a számról. Írj nekik egy mailt hogy ha mégegyszer felhívnak akkor feljelented őket zaklatásért.
2020. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha következőnek felhívnak, szép nyugodtan szólj bele:

"4. kerületi rendőrkapitányság, miben segíthetek?"

Többet nem fog zaklatni az garantált.

2020. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha vezetékesen hívnak, akkor már olcsón lehet venni olyan telefont, amin van hívószámtiltás.

Ha "okos"mobiltelefonod van, abban eleve van egy hívószám letiltása menüpont. Használom és nem fogadja az azonosítatlan számokat, vagy amiket beállítottam a tiltólistán. Teljes nyugalom.

2020. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarsz segíteni a nigériai hercegnek? Milyen kis rasszista vagy!
2020. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szám le van tiltva, ennek ellenére mégis tud hívni. De miért? Rendőrségi feljelentést tettem, a hívott szám alapján.
2020. dec. 28. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd fel!

Már volt róla szó, hogy az ilyen számok mögött csalók vannak és nem szabad felvenni.

2020. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Telemarketing" cég. Károd nem lesz belőle, "csak" az idődet rabolják
2020. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!