Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrségi eljárás során...

Szofiiiis kérdése:

Egy rendőrségi eljárás során keletkezett költséget kell befizetnem, a határozatban leírtak alapján meg is tettem, de a pénzt visszaküldték téves címzés indoklásával. A kapitányságon pedig nem tudtak megfelelő információt adni erről. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A papíron ez áll:

A határozat jogerőre emelkedését követően 30 napon fizetési határidővel kérem a (...) Rendőr-főkapitányság nevére és címére kiállítani és a Gazdasági Igazgatóság Közgazdasági Osztályának megküldeni.


A csekket kiállítottam, a pénzt az adott címre elküldtem, ( ezt igazolni is tudom) de mivel visszakaptam, nem értem mit takar a Gazdasági Igazgatóságnak megküldeni rész. Már felhívtam az illetékest akitől a levelet kaptam, de az ügyem már nem nála van, ezért irányított különböző más telefonszámokra. Akik szintén továbbküldtek másokhoz, végeredményben pedig nem jutottam előrébb.

Valaki tud segíteni, mit rontottam el, vagy mit csináltam rosszul? Vagy hogy álljak neki?



2021. jan. 5. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk Levi
2021. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te nagyon hülye vagy, vagy csak trollkodsz, és akkor emgem mindtok nem normálisnak.


Ott a kérdező neve fent. Én vagyok Levike.

2021. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!