Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mit donthetett...

Szerintetek mit donthetett ilyen esetben az ugyeszseg ?

Figyelt kérdés

Feljelentes utan, bizonyitek hianyaban megszunteto hatarozatot kaptam, amire fellebbeztunk ugyvedemmel. Mindez kb 6 hettel ezelott volt mar, es azota nemtudom elfogadtak vagy elutasitottak e fellebbezest.


A fellebbezes beerkezesetol szamitva, mennyi ido utan kapok valaszt az ugyeszsegtol?

Gondolom ha elutasitottak volna, mar regen megirtak volna.

Bizhatom abban hogy folytatjak a nyomozast ?


2021. jan. 7. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja ez az volt levike mikor pénzt kértek tőled, te pedig feljelentetted rablásért.
2021. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a kérdezò, ez most mellément.

Én vagyok Levike.


Viszont igen, volt olyan, hogy pénzt kért tőlem egy cigànygyerek és nyúlt a zsebemhez és eltoltam a kezét, ekkor ütni akart, és innentől rablás tényállása, ekkor járőröket hívtam és engem is a gyereket is elengedték, nem volt előállítás a gyerek részéről, aztán én nem tettem feljelentést.


A cél az volt, hogy bilincsbe állítsák elő a gyereket, mert rablás kísérlet, de nem tették.

2021. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!