Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozóknak, ha ez a vélemén...

A nyomozóknak, ha ez a véleményük, de nem tudnak semmit rámbizonyítani, akkor nincs gond?

Figyelt kérdés

Van egy "dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás vétsége" miatt eljárás ellenem folyamatban. A nyomozók azt hiszik, hogy én követtem el.


Szerintük több helyen, máshol is loptam, shol nincs kamera, azt mondták, legalább még további 5-10 helyen láttak nagyon hasonló embert ott, mint én, aki nem indokkal járt ott.


Itt mondom, nem én voltam.

Ügyvédúrnak ezt mondtam és azt mondta, hogy nyugodtan mondhatják akár száz helyről is, azt bizonyítani kell tudni, ennyi erővel rá is mondhatnák, hogy lopott.


Az érdekelne, hogy kell-e vele foglalkozni, hogy ilyet mondtak a nyomozók, vagy el kell engedni a fülem mellett, ebből baj nincs, hogyaz előbb említett dolgot mondták a nyomozók?



2021. jan. 9. 15:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mert csak mondják a többit. Ha tudnák rám bizonyítani, akkor azokkal is meggyanúsítottak volna.
2021. jan. 10. 07:18
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak idő kérdése és az is bizonyított lesz.
2021. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy tudom, hogy nem.

A sátor ügyben csak úgy lettem gyanusított, hogy aznap este megláttak, hogy én vagyok a bokros részen és nem olyan messze el volt dobálva a sértett iratai és mellettem volt ledobva az -állításuk szerint- birtokomba és tulajdonomat képező kés. Ekkor kihívták a rendőrséget, akik nem állítottak elő, hanem mondták, hogy a sértett munkaidőben fáradjon be feljelentést tenni.


Így a sértett az ünneplés közepette még a rendőrségre is mászkált, erre nem számított. Mindenki az nap azt mondta, hogy én követtem el, azonban ez nem igaz.


Rosszkor voltam rossz hrlyen, ha nem megyek a sátorcapping mellett és nem ácsorgok a bűncselekmèny helyén, hanem nem arra, másfelé megyek és megyek haza, most nincs ez, hogy gyanúsított vagyok ebbe is.

2021. jan. 10. 13:45
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#4-5 vagyok:


Kedves Levike!


Qrva rossz ember-ismerő vagy!


A #9-es válaszodban nagyon mellélőttél, csóri #6-ost összekeverted velem!


Egyébként tőled megtisztelésnek veszem, hogy ennyire pontosan megjegyeztél. XDXDXD

2021. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ki lehet köveztetni, azonosítsni itt az írás formából a kommentelők személyét.


Már sokat kommenteltél te is.


De ne aggódj én sem vagyok egy áldott ember.

5×voltam büntetve vagyon elleni bűncselekményekért. Fogdába is voltam Csabán egy éjjszaka.

2021. jan. 10. 14:10
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyuzz!


Pontosan tudom hogy te pontosan tudod hogy én ki vagyok, mint ahogy az egyéb pontos "emlékeid" sem a kiváló memóriádnak köszönhető!


Attól hogy belemegyek a játékba és játszom a h'lyét, még nem vagyok az.

2021. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!