Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit megvádolnak mondjuk...

Ha valakit megvádolnak mondjuk betöréssel, azt hogyan értesítik hogy be kéne menni kihallgatásra?

Figyelt kérdés
Kap valami hivatalos levelet, vagy két rendőr megy érte házhoz mint a filmekben?

2021. jan. 9. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Megkeresik a lakóhelyén és beviszik.
2021. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Levente?
2021. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem Levente, az én vagyok.


Kérdező!

Kap igen hivatalos papírt. Idézés a neve.


Nem betörés, hanem lopás, lopás kísérlet ,rongálás, garázdaság a neve az áltakad leírtnwk.

2021. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Idézést kap, amiben le van írva, hogy kötelező bemennie.

Ha ezt többször nem teszi meg, akkor elrendelik az elővezetését, ez az, amikor kimennek érte a rendőrök.

2021. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Nem, nem Levike vagyok. Féltem is tőle, hogy azt hiszik én vagyok, úgy látom ez a műfaj má Levikéé.😂😂😂
2021. jan. 10. 08:44
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Egyébként nem úgy van, ha kimennek érte és nem találják otthon akkor kerül fel a police.hu-ra mint akit köröznek?
2021. jan. 10. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom miért pontoztatok le,rokonomat megvádolták, bevitték és míg bent volt addig házkutatást is tartottak.
2021. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok


Többször megpróbálnak kimenni érte és ha nem találják, akkor kiadják a körözést.

2021. jan. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!