Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért igazoltathattak csak...

Miért igazoltathattak csak úgy Szegeden és tették szóvá a rendőrök, hogy hova-hova éjfél körül?

Figyelt kérdés

Nem most, még 2019 augusztusában. Covidnak híre-hamva sem volt.


Haveromnál voltam, csak rossz volt a gyomrom, gondoltam teszek egy egészségügyi sétát. Megyek a járdán, mellettem az úton lefékez a rendőrautó. Villogó fel, kiszól az egyik rendőr: "Uram álljon meg, mert igazoltatás következik".


Kiszálltak, igazoltattak. Majd kérdezték, hogy hova-hova ilyenkor. Mondom egészségügyi séta. Utána mondta az idősebb rendőr, hogy "Legközelebb ne ilyen későn, ha kérhetem."


Papirokat visszaadták, elköszöntünk.


Ez egy vasárnapról hétfőre virradó éjszaka volt, és kb üres volt a város.


Szóval 2019 nyarán ez mi volt? Régóta kattogott az agyam rajta, de csak mostanában kezdtem el a GYK-t olvasgatni, gondoltam akkor én is megszólalok.


23/F



2021. jan. 31. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A tanáccsal zúllépte a hatáskörét. Nem tiltja semmi, hogy éjszaka sétálgass.
2021. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Valszeg kerestek egy bűnözőt éppen, és hasonlítottál rá, vagy csak szúrópróbaszerű ellenőrzés volt.

Hétfőre virradó éjjel általában üresebbek az utcák, feltűnő volt a jelenléted.

Igazoltattak, elengedtek. Ennyi.

Jobb, mintha egy lator csúszna át.

2021. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Csongrád megyében már 5 éve "Tömeges bevándorlás okozta válsághelyzet" van, és megvan a rendőrségnek a jogosítványa, hogy mindenféle indok nélkül igazoltassanak, átvizsgálják a táskád, kocsid stb.


Itt délen 5 éve rendőrállam van. Régóta összerándul a gyomrunk, ha rendőrt látunk. Ezt most megtapasztalhatja az egész ország a covid helyzet kapcsán. :/ üdv. Hódmezővásárhelyről.

2021. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
54%
Nem tudom, ki pontozta le 3-ast, teljesen korrekt, amit írt, azzal a különbséggel, hogy 2016 óta az egész országra ki van terjesztve.
2021. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Jo oke, de miért szólaltál meg?
2021. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
69%
Rendőr. Ez a munkája.
2021. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Joguk van igazoltatni a 24 óra bármelyik percében. A jó tanácsukat meg fogadd meg. Ne tekeregj éjfélkor, egyedül, a néptelen utcákon.

Azt kiszúrják, ha valaki határozottan tart valahova, pl. haza, vagy pedig cselleng éjszaka összevissza.

2021. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

3-as ezt "Itt délen 5 éve rendőrállam van. Régóta összerándul a gyomrunk, ha rendőrt látunk. "


Nem rendőr állam, hanem határvédelem, s egyúttal a te védelmed is.

Anyám, borogass! :(

2021. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hetes: akkor kvázi én szabálysértést követek el több éve? Nyáron szeretek csak úgy céltalanul csellengeni és zenét hallgatni az éjszakai kihalt városban.
2021. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!