Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelentettek már fel téged...

Jelentettek már fel téged vagy büntetett meg a rendőr? Miért?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Barkácsolás miatt??
2021. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert, barkacsolast nem lehet illegalisan csinalni?
2021. febr. 9. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Hogyne lehetne.

Ha pl. a körút közepén kezdenél el asztalt gyalulni, vagy valami bizbaszt összehegeszteni.

Ez teljesen életszerű...

2021. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mivel barkácsolás kategóriában kérdeztél nem, barkácsolás és otthoni munka közben még engem sem büntetett meg rendőr.
2021. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem azért jelentett fel a rendőr, mert nem barkácsoltam be a biztonsági övemet, és ezt nem ismertem el a helyszínen.
2021. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem horgaszasert, 20 ezer ft-ot kellett fizetnem sajat barkacsolasu tulelo horgaszbotomert.
2021. febr. 9. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Egyetlen büntetésem volt eddig, egy Nemzeti parkos, mert a zöld övezetben parkoltam. Amit aztán nem kellett kifizetnem, mert egy jogász ismerősöm segítségével írtunk levelet panaszként, hogy az övezetet jelző tábla hiányzik ami engem informált volna.


A táblát így is két hónap után pótolták csak. Addig tudtak másokat lehúzogatni akik adták a derekukat.

2021. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szomszédom éjjel napp körfűrészel, flexel, füvet vág. De ha én vágom a füvet akkor kihívja a rendőröket.
2021. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez a helyzet ismerős, nekem a szomszéd minden évben tavasszal és ősszel elégeti a kerti gallyakat. Sosem szóltam érte, mert nem nagy kupac, túl lehet élni fél óra füstöt.


Én egyetlen egyszer égettem el gallyakat az elmúlt 10 évben mikor a régi ronda sövény végig ki lett vágva a járda mentén. A normál nyesedéket a komposztba dobálom amúgy, de ez sok volt ahhoz, meg bezsákozni is stb., ezért el lett égetve.

Átszólt nekem, hogy én hülye barom minek égetem el, olyan büdös, mint az állat.

Értem...

2021. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!