Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentett a rendőr vagy...

Feljelentett a rendőr vagy csak azt a látszatot kelti?

Figyelt kérdés

Tegnap este Valentin nap alkalmából a páromnál este 10-ig voltam, majd indultam gyalogosan a buszhoz. A buszmegállóhoz nem messze szólt két rendőr, köszöntek ki se szálltak csak az ablakhoz odahívtak. Munkáltatói igazolást kértek, de nincs, mert csak reggel 8-tól du. fél 4-ig dolgozom, nem adtak.

Azt mondták, hogy megsértettem egy szabályt, mert este 8 után kint tartózkodom, válasszak, vagy elfogadom a helyszíni birságot vagy, ha nem, akkor feljelentenek. Kétszer kértem meg őket, hogy nem csoportosultam, széoen a buszomhoz mentem, nem-e lehetne eltekinteni ettől. Ezután ismételten megkérdeztem, az volt a válaszuk, hogy három hónap alatt nagyon sokszor tv,rádió, net hangsúlyozza, nem tegnap kezdődött, nem is 8 óra 10 perc van, hanem este 10 óra múlt, nem tekintenek el. Ismételten kérdezték, elfogadom-e a helyszínit, kérdeztem, az mennyi lenne, azt mondták, mert rendes embernek látszok ezért 10 ezer forint amit 30 napon belűl be kell fizetni. Erre mondtam, hogy nem fogadom el. Azt mondták, hogy rendben, akkor feljelentenek, mondtam, rendben. Majd a szabálysértési hatóság küld levelet. El sem kérték az irataim, kérdezték a nevem, születési időm, személyiszámom és az okostelefonján mutatta, hogy ott vagyok, ugyan az a fotóm mint a személyimen. Ilyet még nem is hallottam, hogy nem kérték el az iatokat. Aztán elköszöntek, úgy hogy kérdezték, mikor megy a busz, mondtam 22.20, mondták, hogy akkor siessek, 23.16 van. Mentem is, mondták menjek haza.


Feljelentettek vagy csak azt a látszatot keltették? Mert semmi iratot nem kértek és semmi teendő nem volt, semmi aláírás. Gyanús.



2021. febr. 15. 16:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát nem a falu legélesebb késéve találkoztak akkor este a rendőrök úgylátom...:D
2021. febr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Majd legyen belőle ügy, szembesítés. Nem találkoztunk. Ha nem hisznek nekem, indíttatok egy jó kis eljárást, hadd legyen belőle kivizsgálás.
2021. febr. 16. 12:19
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Szegény azt hiszi h ráfoghatja a rendőrökre h hazudnak.

Azt hiszed mások nem próbálkoznak hasonlókkal? :)

2021. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle semmi. Látszik hogy hazudsz.

A rendőrnek hisznek. Az ilyen kis hazugok meg megkapják ami jár.

2021. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"Majd legyen belőle ügy, szembesítés"

Nem érted hogy mikor ellenörzés alá vontak és lekérték az adataidat akkor egyebek közt az idöpont is rögzitésre kerül. /visszakereshető/

Semmiféle szembesités nem lesz, az igazoltató rendőrnek nem kell bizonyítani semmit.

2021. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ember, még akkor is jobban jönnél ki a dologból, ha bekamuznád, hogy a barátnőd rosszul lett, ezért maradtál vele olyan sokáig. De ha az egészet letagadod, akkor nincs az a bíróság, amelyik ne varrna rád egy százezres bírságot.
2021. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok, a híradóban majd làtjuk mi lesz az ügy vége... Bár elég kamu szaga van
2021. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudom képzelni, hogy vannak olyanok, akik tudatosan, szándékosan megszegik a szabályokat és utána még nekik áll feljebb.
2021. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

"Bár elég kamu szaga van"

Valszeg, mert szándékosan valaki nem lehet ilyen h@lye.

2021. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#14, #17-nek (kérdezőnek):



Nagyon rá fogsz baxni!


Kifelejtetted az igen okos következtetésedből, hogy a rendőr hivatalos személy. Ennél fogva HATÓSÁGI tanú, amiből egy is elég, vázze!


Ezért is vannak ketten, nagyokos!


Továbbá:


Hivatallal való visszaéléssel fogod vádolni, amiről be fog bizonyosodni hogy hamis vád.


Te most komolyan azt tervezed, hogy egy hivatalos személlyel szemben akarsz, hamis vád BŰNTETTÉT elkövetni?! Mert figyelembe véve hogy hivatalos személlyel szemben próbálkozol, ez már kapásból nem lehet vétség!


"Kisbarátom"!


A műanyag lakat is rád fog rohadni mert az a büntetési tétel lesz rád irányadó, ami a rendőrre lett volna!

2021. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!