Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentett a rendőr vagy...

Feljelentett a rendőr vagy csak azt a látszatot kelti?

Figyelt kérdés

Tegnap este Valentin nap alkalmából a páromnál este 10-ig voltam, majd indultam gyalogosan a buszhoz. A buszmegállóhoz nem messze szólt két rendőr, köszöntek ki se szálltak csak az ablakhoz odahívtak. Munkáltatói igazolást kértek, de nincs, mert csak reggel 8-tól du. fél 4-ig dolgozom, nem adtak.

Azt mondták, hogy megsértettem egy szabályt, mert este 8 után kint tartózkodom, válasszak, vagy elfogadom a helyszíni birságot vagy, ha nem, akkor feljelentenek. Kétszer kértem meg őket, hogy nem csoportosultam, széoen a buszomhoz mentem, nem-e lehetne eltekinteni ettől. Ezután ismételten megkérdeztem, az volt a válaszuk, hogy három hónap alatt nagyon sokszor tv,rádió, net hangsúlyozza, nem tegnap kezdődött, nem is 8 óra 10 perc van, hanem este 10 óra múlt, nem tekintenek el. Ismételten kérdezték, elfogadom-e a helyszínit, kérdeztem, az mennyi lenne, azt mondták, mert rendes embernek látszok ezért 10 ezer forint amit 30 napon belűl be kell fizetni. Erre mondtam, hogy nem fogadom el. Azt mondták, hogy rendben, akkor feljelentenek, mondtam, rendben. Majd a szabálysértési hatóság küld levelet. El sem kérték az irataim, kérdezték a nevem, születési időm, személyiszámom és az okostelefonján mutatta, hogy ott vagyok, ugyan az a fotóm mint a személyimen. Ilyet még nem is hallottam, hogy nem kérték el az iatokat. Aztán elköszöntek, úgy hogy kérdezték, mikor megy a busz, mondtam 22.20, mondták, hogy akkor siessek, 23.16 van. Mentem is, mondták menjek haza.


Feljelentettek vagy csak azt a látszatot keltették? Mert semmi iratot nem kértek és semmi teendő nem volt, semmi aláírás. Gyanús.



2021. febr. 15. 16:29
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
De még mellé azt mondta a rendőr, hogy akkor menjek haza a 22.20-as busszal. Basszus. Csütörtökön nem dolgozom, holnap meló után megint megyek barátnőzni és késő este megyek haza, mert ha 8-ra haza kellene érni, akkor csak 2 órát töltenék a párommal. Hadd legyen már 4-5 óra is, amit együtt töltünk. Nálam nem játszik az, hogy Orbán lerövidíti a napomat este 8-ig. Majd, ha megint megállít a rendőr megbírságolni v feljelenteni, és mondaná, hogy menjek hazafelé, most megmondanám neki, hogy ne mondja már meg merre menjek. Nem kötekedésképp, ilyen vagyok.
2021. febr. 16. 21:30
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért küldött a buszra mert nem akart szemétkedni, hogy lekésd a buszod...
2021. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki nyugodtan, ha attól jobban érzed magad...

Huh jó sokba fog neked kerülni ez az időszak 😂👏

2021. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Költözzön hozzá, ha ennyire hiányzik.
2021. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!