Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még november 12-én feljelentet...

Még november 12-én feljelentettek a kijárási tilalom megsértése miatt, de azóta sem kaptam semmit?

Figyelt kérdés

Szabadságon voltam, nem a napi hírekkel foglalkoztam, a szokásos esti futásomra mentem. Már hazafelé jött velem szemben 2 járőr, kikerültem őket. Már majdnem a kapunál tartottam, mikor kicsit lihegve utolértek (hiába kiabáltak, ment a fülembe a techhouse), hogy tudok-e mutatni valami igazolást. Meglepettem kérdeztem, hogy mi van, éjfélig még van 2 óra.


Vagy 15 ezer helyszíni bírság, vagy feljelentenek. Mivel el sem hittem nekik, hogy mi a helyzet, az utóbbit választottam. Csak hazaérve az internetet felcsapva olvastam, hogy itt már 2. napja satu van.


Ha megállok és elismerem a szabálysértést, akkor megúsztam volna figyelmeztetéssel, azt mondták. Mint ahogy aznap este öt (!!) szintén futó emberrel történt.


De azóta sem kaptam semmi papírt. Sem a lakásomra, sem szüleimhez. Lehet, hogy ez ennyi volt?



2021. febr. 15. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd a moratórium végeztével küldik azt. A feljelentést az "előadó" megemészti, és dönt az összegről, mert a 15 ezer az ilyen egyszeri "akció" volt. Ha nem volt rendőrségi ügyed még, akkor lehet nem fokozzák...
2021. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tudom, hogy 6 hónapjuk van a szabálysértési eljárást lefolytatni... De hátha van, aki jobban tudja.


Amúgy egy rendőr mit érez ilyenkor, nem ciki úgy legbelül? Hogy a buszra, párjukhoz menő, futó embereket kell megbüntetni, sokszor azt akit amúgy ismer... Valaki rendőr mesélhetne erről.

2021. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
A bíróságokon sem kapkodják el a dolgokat, egy rablási vagy lopási ügyet is van hogy évekig húznak. Valószínű az esetedben is lesz még pár hónap az ítéletig.
2021. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Azert nem kaptad meg meg, mert beraktak a kamat gepezetbe ... nem hallod? ... tikk-takk ... igy szamol a kamat gepezet. Majd fizetsz ... kamatostul! :)
2021. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy szétgyúrt drogos cigányt bmw-vel mégsem állíthatnak meg jogsi nélkül, mert az veszélyes, majd jön egy vénasszony akinek nincs csengő a biciklin, vagy egy olyan mint te....
2021. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy nappal a bevezetése után... Tragikomédia.

Majd írd le kérlek, ha van fejlemény.

2021. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még egyelőre semmi.
2021. márc. 11. 21:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem történt semmi. (Lehet hogy a rendőr utána összegyűrte a feljelentést?)
2021. okt. 8. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor az ment a levesbe.
2021. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azóta sem törtét semmi :)
2022. aug. 4. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!