Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha rendőr telefonon hív, ha...

Ha rendőr telefonon hív, ha felveszem, durván tennék, lenne-e következménye?

Figyelt kérdés

Barátaim neve mind benne van a telóban, ha ismeretlen szám hív, ha felveszem, mindig hót komoly hangon szólok bene, igencsak határozottan. Majd fog hívni egy rendőr, mert haverom rongálásba keveredett bele, azt azt mondta, hogy a tisztnek megadta a számom, mert kérdezte.

Valszeg ismeretlen számon fog hívni. Ha komoran szólok bele, akkor lehet gond belőle, ha a rendőrség és elmondom azután miért szólok így bele, akkor megérti?

Azért szoktam nagyon határozottan beleszólni ismeretlen számbak, mert egyszer már átvertek telefonon, hogy nyertem, és fizessek 30 ezret egy bankszámlára.



2021. febr. 15. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem lenne.De én azt a havert minél előbb lepattintanám,az ilyen nem mondható havernak.Az ilyen csak egy félős kis spicli,pláne ha neked semmi közöd sincs ahhoz a dologhoz amit ő művelt,és mégis belekever téged is.
2021. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Megnézheted majd magad.
2021. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekelné a rendőrt, hogy komoran szólsz bele vagy nem? Nyilván naponta sok embert felhív, találkozott már sokféle szerzettel.
2021. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Szerintem azonnal lelövik az összes 10 évest, aki nem a "szevasz bazmeg"-gel veszi fel a telefont.

De lehet, hogy csak a "komoran" jelentését nem ugyanúgy ismerjük.

2021. febr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor komoran szólalok fel egy társaságban, valaki mindig elfut.
2021. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!