Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Édesapámat zsarolja egy nő,...

Édesapámat zsarolja egy nő, felbirom a nőt jelenteni?

Figyelt kérdés
Mivel nem én vagyok a sértett, van jogom feljelenteni a nőt, aki évek óta zsarolja édesapámat? A nő amúgy visszaeső bünöző, tudtommal jelenleg is folyik ellene birósági ügy.

2021. febr. 28. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni vele, hagyjátok figyelmen kívül és kész.
2021. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt apádnak lehetne megtenni, de az sem mindegy, mivel zsarolja, a legtöbb esetben nem érdemes egyáltalán figyelembe venni.
2021. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem birjuk már figyelmen kívül hagyni, hogy évek óta már több millió forinttal károsította meg apámat. Minden hónapban a nyugdíját átadja neki meg kölcsönöket vesz fel hogy tudjon fizetni a nőnek, akinek ez a szokása hogy özvegy öregemberektől pénzt csal ki magának.
2021. febr. 28. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki, MIÈRT adja oda apád neki a pénzét!
2021. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert apám özvegy lett és a nő, a bizalmába férkőzött azáltal hogy szerelmet vallot neki. Valószinüleg apám nem gondolkozik már tisztán, mert az összes pénzét neki adja évek óta. A nő egy visszaeső csaló aki az ilyen öregembereket célozza meg.
2021. febr. 28. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ja hát azt nem írtad hogy ennyire buta az apukád.Akkor tegyél feljelentést,bár gondolom megvan az oka hogy milliókat hajlandó fizetni.Miről van szó,emberölésről?Pedofíliáról?Drogról?
2021. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ennyire buta hogy átadja az összes pénzét neki, mivel lelkileg zsarolja őt. Apámnak szerelmet vallot, aki komoly kapcsolat reményében már több millió forintot adott neki, birósági tárgyalás is volt ezügyben de még mindig szabadlábon van a nő. Nem tudom mit tudnék én csinálni ez ellen.
2021. febr. 28. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd ha önként adja oda a pénzét neki,akkor semmit nem tehetsz.Joga van hozzá hogy annak adja akinek akarja,sőt a zsarolás ténye is megkérdőjelezhető.
2021. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint NEM zsarolja a nö, csak apád függö töle!
2021. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

“A szerelem ol,butit es a nyomorba dont.” tipikus peldaja apad sajnos.


Hat sajnos itt mas modszerekhez kell folyamodnotok.

2021. márc. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!