Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az összes pénzt lefoglalta...

Az összes pénzt lefoglalta volna a rendőr, ha tagadok?

Figyelt kérdés

Péntek este rosszat csináltam megint, éppen zártkapus mérkőzés zajlott egy sporttelepen, én meg bementem az öltözőbe és a focista kissrácoktól sajnos elloptam három főtől össz. 18.000 forintot.


Egy óra múlva a környéken a járőrök megállítottak és tisztázták, hogy miért vagyok a környéken, majd igazoltattak és hívtak két civil nyomozót, akik név szerint ismertek, majd közölték, hogy a környéken olyan módszerű pénzlopás történt öltözőből, amiket én már elkövettem és előállítanak, hogy tisztázzuk, hogy mit kerestem környéken, ahol pont most tűnt el úgy pénz, ahogy amilyen nekem a módszerem és gyanús az összefüggés.


A járőrök bilincsbe előállítottak, majd mindenem átnézték, az összes pénzem számát külön ott bent felírták. Ez sok idő volt, el akartak helyezni az előállítóba kb 1 óra hosszáig, míg a nyomozó meg nem érkezik, azonban közbe megjött a nyomozó és már mondta, hogy be sem kell az előállítóba menni, hanem ha cuccom felírásával végeztek mehetek is fel a második emeletre, jött is a nyomozó és nem voltam egy percet se bezárva az előállítóba.


Felmentünk és a nyomozó mondta, hogy tegeződhetünk, feleltem -igen-.

Azt mondta, hogy rajtam múlik, hogy mi lesz. Mivel február hónapban több helyen jártam, ahol loptam pénzt, oktatási közpintból takarítótól, tornacsarnokból kézilabdázó kislányoktól és kamerafelvételek vannak, bele is tekert, le is játszotta , hogy megyek az öltözőbe. Azt mondta, hogy itt van négy mappa a maival együtt, egyik vastagabb mint másik, mindegyiken egyértelműen ott vagyok és tudja jól a módszetem, azt is tudja, hogy mit fogok mondani, hogy csak a wc-be voltam.


Azt mondta, hogy nem sok pénzt hosztsm el, a négy helyről összesen 67.500 forintot és ha őszinte leszek, tényfeltáró beismerőt teszek, akkor lefoglal 67.500 forintot, mert le kell foglslnia, de ha tagadok, akkor mivel az ügyekkel kapcsolatba hozható vagyok így míg nem tisztázódik az egész, szépen lefoglalja az ösdzes 807.000 forintot, ami nálam van és kivizsgálják, hogy bűncselekményből származik-e. De, ha beismerek, akkor csak annyit foglal le, amennyit az előbb írtam.


Mivel minden taktikával tisztában vagyok, de most én őszintén bevallottam mind a négyet, (hadd legyen ennyi sikerélményük) , ezért lefoglalt 67.500 forintot a nyomozó, a többit nem, így beismertem, mert nyilván nem akartam, hogy az összest lefoglalja. Azt is mindta, hogy a négy mappa, egy mappa, egy ügy lesz, üzletszerűség, de van a kollégájánál egy sátorlopási ügyem és az mivel már a vége felé jár, külön marad, nem lesz ehhez egyesítve.


Sajnos rosszat csináltam, de most jött el az idő, hogy vége, mert ha nem fejezem be, becsuknak a börtönbe 15 cellatárs mellé egy helyiségbe.

Végűl hát szombat hajnalba értem haza, mert hosszú volt a kihallgatás, rabosítás, lefoglalás papírmunka.


Leírtam részletesen mi volt velem péntek este, hogy értsétek mirefel kérdezem kérdésem.


Az érdekelne, hogy ha tagadtam volna, hogy nem követtem el, márpedig akkor is wc be voltam csak az öltözőnél és, nem loptam, akkor tényleg lefoglalta volna az összes nálam lévő pénzt vagy csak ugratott és barátiasan így fenyegetett meg, hogy tegyek beismerőt és nem is foglalta volna le?



2021. márc. 7. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkor csak jó, hogy beismertem.


Azt is mondta a nyomozó, hogy a jövőhéten meg akart csípni.

Jött volna mindig utánam autóval.


De honnan a túróból tunta volna, merre vagyok???


Azt is mondta, hogy ha most nem találkozok járőrökkel, akkor is jövőhéten ígyis úgyis terheltként hallgatott volna ki.


Szerinte, jobb, hogy így történt.


Nekem is jobb.

2021. márc. 7. 18:20
 3/17 Fsms ***** válasza:
100%
Levike, már megint?! Miért nem mész el dolgozni?
2021. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát levike. Ezvan.
2021. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Legyen csak nálad mindig mobil. P. Mobil, meg Schuszter Lóri. Aztán majd megérted.
2021. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem követek el több lopást, de én a telefonom vagy repülő üzemmódba teszem vagy kikapcsolom. Úgyse hív senki. Nincs egy barátom sem. Így aztán nem tud követni. Mert ugye minden normális ember nem szereti, ha követik.
2021. márc. 7. 19:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden normális ember nem szereti, de te egy tolvaj tróger vagy, te inkább szeresd, mert a 2x2méteres cella ötödmagaddal, az vacak.
2021. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Levike régebben is ezt mondtad hogy több ilyen nem lesz, mégis lett...
2021. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt magyarázd el nekem, légyszives, ha már van 700e pénzed, mégis mi a bubánatos fácánért lopsz tovább?
2021. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nincs 2x2 méteres celláról szó.

Bejött a nyomozó, nem is Debrecenbe lakik, hanem egy kisebb faluba Debrecen mellett. Ezt ő mondta, azt is mondta, hogy három gyereke van és őt behívták most csak én miattam.


Azt mondta, hogy őrízetbe is vehetne, ha tagadok, és majd hétfőn kihallgat, azt megy is vissza haza, de ha őszintén mindent elmondok, akkor kihallgat és utána én is ő is megy haza.


Azt mondta, hogy ő rendőr hadnagy főnyomozó, mutatta az ajtón és most szabad kezet kapott, hogy ő döntsön minden ilyesmirő. Ha nem leszek őszinte és hülyének nézem, akkor az összes pénzt lefoglalja, és őrizetbe vesz, ha őszintén mindent elmondok, akkor csak a kérdésembe korábban említett összeget foglalja le, és viszlát mindenki megy haza. Őszinteséget választottam és jöttem utána el a többi pénzemmel együtt. Még kaját is akartak adni, hogy mielőtt indulok haza, ehetek ott, mert meghaladta az ottlétem az 5 órát.


Be is tartotta az ígéretét.


Sajnos így gyanúsított vagyok, meg ugyanott egy másik nyomozónál a sátor űgyben vagyok gyanúsított, twhát a városi kapitányságon két eljárás van ellenem folyamatba, meg ugye Békéscsabai Járásbíróságon egy rablási ügy.


Oké. Loptam, beismertem. Nektek is őszintén elmondtam, de nem azért, hogy kötekedő választ kapjak, hanem nyilván itt is azért írom le őszintén a szitut, hogy érdemi választ várok.

2021. márc. 7. 19:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!