Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyesek miért merik megtenni...

Egyesek miért merik megtenni azt hogy max hangerővel bömböltetik a zenét az autóban amikor vezetnek?Nem tartanak attól hogy a rendőrök megbüntetik őket ezért?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék ezzel nekem nincsen bajom csak csodálkozom rajta hogy akár még este is ezt csinálják,az meg már csendháborításnak minősül.Most megreckírozzák a büntetést vagy hogy vannak ezzel?Van elég pénzük és kifizetik?Mert napközben még oké,de este?Hogy van ez?
2021. márc. 7. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért, milyen törvény van amúgy ami tiltja a hangoz zenehallgatást? Mert szerintem semmi, bár én sem értem hogy nem süketülnek meg.
2021. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


Dehát ez csendháborításnak minősül nem?Főleg este.Ha a szomszéd hangosan hallgatja a zenét ő rá is kijönnek a zsaruk,vagy a driftelgetnek.Akkor a hangosan bömböltető autósokat miért nem büntetik meg?Nem mintha én azt akarnám hogy megbüntessék őket,csak kíváncsiságból kérdezem.Arról meg nem is beszélek hogyha lehúzott ablakkal bömbölteti a zenét akkor az még hangosabb

2021. márc. 7. 21:14
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
#2 Este 10 után....
2021. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Napközben is van csendháborítás ha bazi nagy hangerővel hallgatja a szomszéd a zenét.


Na de mindegy,akkor eddig nekem az jött le hogy a rendőr nem bünteti meg a bömbölő autóst,amit azért furcsálok de mindegy

2021. márc. 7. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Én a hangos szexet sem értem.


Miért nyög olyan hangosan a lakásban valaki?Nem tudja magát türtőztetni?

2021. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Magát a hangos zenét nem tiltja semmit, főleg ha átmegy úgy a műszakin. Akkor van baj, ha megállít a rendőr és nem igen szabvány dolgok vannak benne.

Engem állított meg már rendőr, én is hangosan szoktam hallgatni a zenét. Persze van egy határ, ha valami jön mögöttem szirénázva pl mentő azt halljam, hogy el tudjam engedni.

Nálam annyi volt, hogy sima nagyobb közúti ellenörzésbe csöppentem bele. Megállított, nyittatta a csomagtartót, pótkerék re nézzünk még rá, látta hogy hátul van mélyomóm, de azzal nem foglalkozott, mert nem egy nagy valami az se.

Utána még a hátsó ülésen lévő táskát nyittata ki, hogy abban mi van, merről jöttem, hova megyek. Lekérdeztek mindent rólam is, a kocsiról is. Majd mehettem. Nem akadékoskodtam én se, ők se. Még beszélgettünk is kicsit.

2021. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5


Húzzál már el a hülyeségeddel máshova és kérlek ne menjél el humoristának mert annak nagyon gyenge lennél


6


Te írtad az egyetlenegy értelmes választ úgyhogy köszönöm.Neked ment a zöld pipa a többinek meg a piros x

2021. márc. 7. 21:34
 8/17 A kérdező kommentje:

5


Ja téged meg jelentettelek a moderátoroknak mert abszolút nem a kérdésre válaszoltál hanem valami baromságot írtál

2021. márc. 7. 21:36
 9/17 anonim ***** válasza:
uncsuzol? Most meg iskola se lesz mi?
2021. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos sok primitív ember van, aki azt hiszi egyedül van az utcán, és más is az ő tuc-tuc zenéjét akarja hallgatni.
2021. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!