Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőr feljelentett...

Ha a rendőr feljelentett minket, mennyi idő míg végigmegy a folyamat és jön a bírság?

Figyelt kérdés
Péntek este elkaptak engem meg haveromat karantén szabály megszegéséért, elkérték az iratainkat és mondták hogy feljelentenek és fizethetünk majd. Mennyi idő míg ez végbemegy és jön a levél a feljelentésről plusz a bírság összegéről?

2021. márc. 8. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Merre laktok?

Nem helyszíni bírságot kaptatok?

2021. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem, azt mondta hogy feljelentenek minket és fizetni fogunk
2021. márc. 8. 18:33
 3/22 A kérdező kommentje:
Előtte az adatainkat kérték el, utána a végén még annyit mondtak hogy mettől meddig terjedhet az összeg és leléptek. Mi nem szóltunk egy szót se hogy nehogy rontsunk a helyzetünkön
2021. márc. 8. 18:49
 4/22 anonim válasza:

Mennyit mondtak?

Max 2 hét és küldik szerintem, ezen nem ülnek sokat

2021. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmmit csak annyit amennyit leírtam. Időt se. Ezért vagyok kicsit ideges mert bizonytalan hogy mennyi bírságot kapunk és mikor
2021. márc. 8. 20:02
 6/22 anonim ***** válasza:

Így jártatok, viseljétek a következményeit. Grat :)


Remélem anyád tart el... Aztán tőle kapsz még egy jó pár pofont mellé :D

2021. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"A karanténszabályokat megszegőkre 5 ezertől 150 ezer forinting terjedő bírság szabható ki - közölte az alezredes"



Remélem a 150 ezret megkapjátok :D kimentetek nagy arccal utána meg itt fosol... Pfffff dehhh menőő vaaagy :D csicska

2021. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Gondolom a kijárásira gondoltál :D


" A karanténszabályokat megszegőkre 5 ezertől 150 ezer forinting terjedő bírság szabható ki - közölte az alezredes"


Nevetséges vagy

2021. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#6-7 Nem vagyunk csicskák. Kimentünk egy elhagyatottabb helyre, úgy voltunk vele hogy arrafelé csak nem jöhet rendőr. Megbántuk, bocsánatot kértünk a rendőröktől és a szülőktől is. Sajnos nem tudjuk visszacsinálni, de nem akartunk semmi rosszat csinálni senkinek, csak szimplán beszélgettünk meg sétáltunk, már nem volt senki sehol kint akkor, naívak voltunk, úgy gondoltuk hogy azon a helyen ahová kimegyünk levegőzni senki nem lehet. Nem is volt, a rendőrökön meg rajtunk kívűl :)
2021. márc. 13. 13:59
 10/22 A kérdező kommentje:
Ui: Nem szép dolog névtelenül úgy lecsicskázni valakit hogy nem is ismered. Én mindig segítek mindenkinek mindenben, normális ember vagyok, most tettünk egy rossz lépést, elismerem és aláírom hogy szabályt szegtünk és hibáztunk, de nem szabad senkit csak így rögtön elítélni úgy hogy azt se tudod ki.
2021. márc. 13. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!