Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mióta van az új digitális...

Mióta van az új digitális ujjnyomat olvasó?

Figyelt kérdés

Péntek este gyanúsítottként hallgattak ki a városi kapitányságon és ujjnyomat vétel is volt. Ilyen digitális zöldet világító üvegre kellett rátenni tenyerem, ujjaim. De már a multkori sátormeggysnusításomkor is ilyen volt, azonban még 2018-ban a békéscsabai gyanusítottkénti kihallgatásom után még a hagyományos tintás ujjlenyomatos papíros akármi volt.


Ez a digitális ujjlenyomat olvasó mióta van?


A technikus azt is mindta, hogy ujjnyomat vétel előtt kenjem be a kezem testápolóval amit adott, hogy kontúrosabb legyen.



2021. márc. 8. 16:04
 1/6 Molyember ***** válasza:
Ez most melyik ügy?
2021. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pénteken megint loptam pénzt de nem sokat és igazoltattak, mert nem messze tal!lkoztam járőrökkek és mivel.a nyomozók ismerték a módszerem, a járőröknek mondták, hogy be kell vinni engem, előállítottak, és a nyomozó meggyanúsított további az elmúlt két hónapon belüli pénzlopásokkal, a Poffice oktatási központból egy takarítónő ötezer foritját, sportlétesítményből kislányok pénzét vittem el, pénteken meg srácok pénzét a sportpályáról.


Péntek este ezekkel meggyanúsítottak, beismertem és elmondtam mindent. A nyomozó nagyon rendes jófej srác, mondta, hogy kb.két óra mire végzünk a kihallgatással, aztán rabosítás és haza lehet menni. Lefoglaltak 67.500 forintot, amit elloptam két hónap.alatt és a többit nem foglalták le.


Közbe a sátor ügy lassan lezárúl és megy az ügyészségre, ez mivel most indul, nem egyesítik.


Ma voltak kint kutatáson, azonban semmihez nem nyúltak, mert már lefoglalásra kerűlt a pénz, csak kötelező kijönniük és lepapírozni, hogy itt jártak.


Mondta a nyomozó, hogy mostmár tartózkodjak tényleg minden ilyentől, mert Békéscsabán van egy rablási ügy folyamatba, most a városin egy a sátorügy, meg most egy új ügy indult. Ha egy negyedik ügyet elkövetek és bizonyítható lesz, hogy én követtem el, még egy ügy, akkor viszont már nrm kehet hazajönni, hanem bezárnak, úgyhogy most már ne lopjak többet. Meg is mondtam úgy lesz, uralkodok magamon.


De nem ez volt a kérdés. Hanem az ujjnyomatolvasó.


De kérdezted, melyik ügy, válaszoltam.

2021. márc. 8. 16:22
 3/6 Molyember ***** válasza:
Arra nem tudok válaszolni, viszont neked segítség kell.
2021. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen segítség?
2021. márc. 8. 19:01
 5/6 Molyember ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter, vagy valami. Az emberek nem szoktak lopkodni, nincs folyamatban 3-4 ügyük, egyáltalán nem normális, amit csinálsz. És folytatni fogod, hiába esküdözöl, hogy többet nem. Egyszer be fognak vágni évekre.
2021. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a betegseget kleptomanianak hivjak.
2021. márc. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!