Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy fejlődő országban...

Ha egy fejlődő országban bemegy a rendőrségre egy lány azzal, hogy előző éjjel drogot tettek az italába és tudja, hogy ki az, azzal kezdenek valamit?

Figyelt kérdés
Ezen kívül nem történt semmi, sem erőszak, sem zaklatás, csak bedrogozták es táncolni próbáltak vele.
2021. márc. 17. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem kezdene semmit. De lehet eljárás indulna ellene, drog fogyasztás miatt.
2021. márc. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos velem történt meg egy indiai nyaralason... amikor másnap rajottem hogy bedrogoztak, annyira sokkolt, hogy nem nem is éreztem haragot, csak sokkban voltam. Ráadásul nem tudom, hogy egy ilyen országban mennyi joga van egy nőnek, plusz az a féreg gazdag, akár tehetett volna ellenem valamit... most viszont mar nagyon bánom, hogy nem tettem ellene semmit, bar valószínűleg nem lett volna értelme.
2021. márc. 18. 03:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Indiával végképp nem kezdenek semmit.
2021. márc. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Kamu kérdés! Az egészet elnézve lehetsz maximum 16 éves. Ne most próbáld még ki az MDMA-t szerintem.
2021. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi ezen a kamu te szerencsétlen? Bedrogoztak Indiában, a mai napig remalmaim vannak róla, meg itt is nehéz volt feltenni ezt a kérdést, erre jössz itt a kamu dumaddal... mert nem történik meg napi szinten, hogy bedrogoznak nőket, igaz? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. márc. 18. 11:04
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Még Magyarországon se történne semmi, ha bejelentenéd, nemhogy Indiában. Ilyen mocskos világban élünk.
2021. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
A rendőrök áldozathibáztatóak, vagy ami még rosszabb, még jól kiröhögik azt, akivel történt valami rossz dolog.
2021. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem indul semmilyen eljárás akkor, ha valakit bedrogoznak es tudom, hogy ki volt az? Nyilván nem tudom bizonyítani, hogy nem saját akaratombol ittam meg azt a vizet sajnos..
2021. márc. 18. 20:44
 9/17 A kérdező kommentje:
7es, azért ezt nehezen tudom elképzelni..
2021. márc. 18. 20:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ha elég erőszakosan követeled , akkor indítanak egy eljárást, aztán az égvilágon semmit nem fognak vele foglalkozni, ha eljött az ideje lezárják, hogy a tettes nem található vagy nincs megfelelő bizonyíték.
2021. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!