Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinyomozzák a kamu facebook...

Kinyomozzák a kamu facebook profil felhasználóját ha zaklat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideig tart? Aki jártas az ilyen ügyekben az válaszoljon.

2021. márc. 23. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés napjainkba a zaklatás kérdése az internetenet, mikor 1 gomb nyomással tudod némitatni/tiltani. Amennyiben nem történik becsületsértés az interneten szerintem addig nem foglalkoznak vele, de próbáld meg.

A kérdésedre válaszul igen, ki tudják nyomozni ip cím alapján, ez akkor nem opció ha 1 speciális titkosítással és böngészőről, vagy több gép közvetítésével küldi át. Az utobbi háromhoz kell 1 tudás.

2021. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt kérdezik ki az IP - t?
2021. márc. 23. 07:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem volt még ilyen esetem. Azt mondanám hogy az ip-t talán egyből kitudják, míg a hozzá tartozó személyt az internet szolgáltatotól kell kikérniük engedéllyel.
2021. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
A "rendőrség" ennél komolyabb bűncselekményekkel sem foglalkozik, főleg most, amikor a covidiktatúra fenntartása lefoglalja a kapacitásaik nagy részét.
2021. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es, ugyanugy foglalkozniuk kell, de írtam is hogy csak zaklatásnál kérdéses. De szerintem nincsen oka nem meg probálni:)
2021. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyiban van, hogy rendőrségre mászkálhatnék és ha kiderűl nem is zaklatás volt ez akkor én üthetem meg a bókámat a hatóságoktól. Vagy éppen a másik ember jelent fel engem.
2021. márc. 23. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem zaklatás volt, akkor elutasítják a feljelentést. Először olvasd el, hogy mi a zaklatás törvényi tényállása, és ha ráillik, akkor jelentsd csak fel.


[link]

2021. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es: Úgy értem, én nem szóltam a másiknak, hogy ne írjon illetve, hogy zavarnak az üzenetei. Korábban is beszéltem vele. Biztosan nem tudta, hogy én rövidtávon gondoltam a csevegést.
2021. márc. 23. 09:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Belinkelték a hetesben a tényállást. Olvasd el.
2021. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!