Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felírja a nyomozó vajon ezt...

Felírja a nyomozó vajon ezt magának feljegyzésbe vagy nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

Ma felhívott a rendőrségről az a nyomozó, akinél a "Poffice-s" ügyem van és kérdezte telefonon, hogy jártam-e múlthét szombaton egy sporttelepen, ahol zártkapus meccs volt, mert eltűnt 50 ezer forint egy öltözőből. Közölte, hogy láttak a környéken.


Feleltem neki, hogy igen jártam, de arról, hogy valakinek tűnt el pénz, arról nem tudok nyilatkozni.


Mivel tegeződünk, ekkor mondta, hogy "te voltál".


Erre sajnos káromkodtam egyet a telefonba és megkértem rá, hogy a jövőben ne állítson rólam semmi olyat, ami nem bizonyított, mert az nem elég, hogy ott jártam, hanem, azt is ki kell deríteni, hogy ki vitte el a pénzt és, ha van alapos gyanú hogy ki vette el a pénzt, akkor vegyék elő azt, aki elvette.


Közöltrm vele, hogy ilyeneket telefonba ne állítson, hanem hivatosan idézzen, ha érdekli, hogy hol mi célból jártam, de ne vádaskodjon telefonba.


Vajon ezt, hogy ma telefonon megkesesett és, amikor megvádolt, nyomdafestéket nem tűrő szavakat mondtam neki, felírja-e magának feljegyzésbe vagy ezt nem írja, nem foglalkozik vele?


Annyit mondott, hogy ne beszéljek igy máskor.



2021. márc. 25. 13:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*"Poffice-os"
2021. márc. 25. 13:06
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem olvastam el, érdekes?
2021. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
16%

1 percbe sem telt elolvasni, tiszteld már meg ennyivel a másikat, hogy ha nem olvasod el, tovább mész. :D

Egyébként a kérdésedre válaszolva, ez nem jelent semmit, hogy káromkodtál, hirtelen felindulásból, ráadásul telefonon.

2021. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Molyember ***** válasza:
88%
Te voltál?
2021. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Fsms ***** válasza:
90%
Levike ez szerintem te leszel.
2021. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Levike ez legalább plusz egy év a sitten.
2021. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Levike,nem kaptad még el a koronavírust?


Vagy már beoltattad maga ellene?

2021. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Mikor jön ki a következő epizód?
2021. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Fsms ***** válasza:
84%
8# köszönöm, mintha egy kicsit ritkult volna a kérdések száma.
2021. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Levike nagyon szeretsz sportrendezvenyekről lopni. Ez már a 4. alkalom.
2021. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!