Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rablás. Fegyveres. Ebből lesz...

Rablás. Fegyveres. Ebből lesz következmény, ha mègsem Ő volt?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam a police.hu oldalon, hogy Pécsen trafikrablás volt és keresik az elkövetőt.


Kérik a lakosság segítségét, aki felismeri. Ma egy telefont elengedtem és felhívtam a Baranya-Mrfk tevékenység irányitási központba és közöltem, hogy a felvételen nagy valószínűséggel hasonló az elkövető egy nyomozóra, aki a Debreceni Rendőrkapitányságon dolgozik. Nem azt, hogy Ő az, csak hasonlít. Nevet mondtam, hogy kire, köszönik a bejelentést.


Ha esetleg mégis megállapítják, hogy nem az általam bejelentett személy aki a képen van, hanem más, akkor nem lesz bajom belőle? Pl.hamis vád?



2021. márc. 31. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, segítő szándék vezérelt.

Én pl az összes ilyen tolvajban a miniszterelnökünket vélem felismerni...lehet egyszer bejön.

2021. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez már az alja mindennek levike.
2021. ápr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fsms ***** válasza:
100%
Levike ügyes húzás zavart kelteni az ellenség soraiban.
2021. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2


Mire érted, hogy alja???

2021. ápr. 1. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, Levike ezzel csak azt érted el, hogy felbőszíted a nyomozót is meg az ügyészt is akik majd Rád vernek esetleg olyat is amit tényleg nem követtél el...
2021. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Melyik nyomozót és melyik ügyészt???


A rendőrségi oldalon a lakosság segítségét kérték, én pedig felismerni véltem, hogy ki lehet, az, hol dolgozik és jeleztem a nyomozóhatóságnak, hogy ki lehet a képen.


Nyílván majd ők megvizsgálják, hogy tényleg ő az.

2021. ápr. 2. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi gyerekek, Bv. intézetben nem lesz telefon.
2021. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem megyek bv-be a rablási ügy miatt, mert e hónap végén lett volna a tárgyalás, de nem lesz objektív okok miatt és levél jött, hogy a bíróság hivatalból tűz ki új határnapot. Nem tudni mikor.
2021. ápr. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!