Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes feljelentést tenni 10...

Érdemes feljelentést tenni 10 ezer forint miatt?

Figyelt kérdés

Ma ez kondiba voltamm és az őltözőböl elloptak 10 ezremet.

Mindig beviszem a tekefont, kulcsomat, s pénztárcámat magammal, a nadrágzsebben 10 ezrem ott maradt viszont a nadrágomat nem vittem be.

Mire végeztem, ida lett a tizes. Ez azért már nem kis összeg.


Tisztában vagyok veke, hogy szabálysértés 10 ezer értékben, azonban mivel ez bekerített hely és a tolvaj helyiségbe a tulaj vagy használó bekeegyezése nélkűl jött be és vitte el, ezért ez felminősíti bűncselekménnyé, tehát bűncselekmény, amiért max.2 év jár.


Kamera nincs, senki nem látott senkit, de arra gondoltam, hogy lehat már csak azért is érdemes feljelentést tenni, mert a rendőrség előtg lehet ismert az elkövető és, ha másban tettenérik, akkor kisz@ratják vele ezt is és visszakapom a pénzem.


Mindezeknek alapján szerintetek érdemes-e frljelentést tenni, arra vonatkozóan is, amit leírtam?



2021. ápr. 1. 21:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2021. ápr. 1. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Először is mit kerestél kondiba? Így jártál
2021. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Versenysportolói igazolványom van.
2021. ápr. 1. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem csak tőled lophatott és nem biztos, hogy ez az utolsó eset. Lehet, hogy újra meg fog lopni.
2021. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Első, neked törölni kéne a gyakorit. Nem mindenkinek való ez az oldal. Ment a jelentés...


Kérdező, először azt mondtam magamban, hogy nem, de mikor megláttam a harmadik hozzászólást, valóban, minimum. És ügyet is kéne csinálni belőle. Kitenni hirdetést, jart-e más is így. Illetve, hogy fokozottan figyeljenek az értékeikre az emberek.

2021. ápr. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
* második hozzászólást
2021. ápr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!