Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rám akarták kihívni a rendőrsé...

Rám akarták kihívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Nem rég bementem a Dóczy József utcai sportkomplexumba a wc-re, és hallottam, hogy aki egy konténerben teljesít szolgálatot biztonsági őr portás, mondta valakinek, hogy "Bejött a srác." Azt mondta annak a valakinek, hogy "Hívjuk a rendőrséget vagy hagyjuk". Ezt a beszédet hallottam és erre én úgy gondoltam, hogy gyorsan wc-zek és sipirc, megyek innen. Ezt láttam a legjobbnak. Nem tudom hova ment a portás őr, de nem láttam, kimentem, elmentem.


Félre ne értsétek, nem azért mentem el, mert rosszat csináltam volna, csak azért, mert ugyan nem tettem semmi jogsértő dolgot ott, csak jobbnak láttam eljönni onnan. Nem hiányzik az nekem, hogy kihívják a rendőrséget és noha nem csináltam semmit, ott mindenki előtt ott legyek a rendőrökkel és ott kérdezgessenek. Szégyen az.


Oké, hogy ha tiszta vagyok, miért jöttem el, de ismétlem, nem akarom, hogy ott kérdezòsködjenek a rendőrök.


Mit gondoltok, rólam volt szó vajon, hogy mondta valakinek a portás őr, hogy "Bejött a srác, hívjuk a rendőrséget", vagy nem rám értették, hanem már fantáziálok össze vissza?



2021. ápr. 8. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit ittál Gyuluska?
2021. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jól sejtem, hogy rajtam röhög az egész topik??


Ti se örülnének, ha ilyen helyzetbe lennétek.


Viszont én megváltozom.

2021. ápr. 8. 18:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem látjuk rajtad az igyekezetet
2021. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Levike vagy gyuluska vagy akárhogy is hívnak,mondtam már hogy gyere el ide a Gyöngyi Duranda negyedbe.


Van a durandai elitnegyedben egy elitakadémia,ott végre rendet tanulnál és tisztességes állampolgár lehetnél,a jobbik is ott tanított régen.


[link]

2021. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ti itt kifogtatok engem és szivattok.

Nem pedig normálisan a kérdésre válaszoltok.

2021. ápr. 8. 21:09
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Színészkedésbol 5-ös ráadásul mester troll vagy,csak azt nem tudom hogy miért mindig a rendőrökkel kapcsolatban teszel fel kamukerdeseket?


Amúgy mi a teljes neved? Gyulai Levente?

2021. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
B. Gyula és talán a Levente a második neve...
2021. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!