Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendörök ellenörzik még a...

Rendörök ellenörzik még a karanténban lévöket otthon vannak e?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Csak levikét szokták.
2021. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 Levike Urat az összes titkosszolgálat megfigyeli a személyigazolványán keresztül 😃


Amúgy a kérdésre válaszolva, szerintem helyfüggő, hol mennyi kapacitás van rá.

2021. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mifelénk nem.
2021. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért ellenőriznék?
2021. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok levike.



Engem nem karanténba figyelnek, hanem az utcán telefon alapján, drónnal, és személyi ig. alapján.


Most gondoljátok el, ha Budapesten laknék, ott járkálnék, ha lemennék a metrohoz, küldenék a drónt is a mozgólépcsőlejárónál utánam, az egész metró utamon.


Még szerencse, hogy nem Bp-n lakom abban a koszos fészekben. Csak vonattal és mozdonnyal szoktam felmenni Budapest nyugati pu-ra ott vagyok 3 órát és vissza. Délutáni esti késő esti vonat, mozdonyutak.


Debrecenben élek és valamelyik nap itt a sportpályánál zúgott valami, azt hittem drónnal figyelnek, közben pedig robotfűnyíró nyírta a füvet.

2021. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem az utolsó napon hívtak telón. Mondtam, hogy holnap szabadulom 5 napja nem volt tünet, mondták oksa, jó egészséget.


Nincs , alig van rendőr.. több fertőzött van mint rendőr szinte. Kijárási is miért kellett? Nem azért mert a vírus este fertőz.. sok fiatal ment volna ki este inni, csavarogni és ezt tiltották mert nappal a rendőrök karanténosokat ellenőriztek este meg pihentek , aki meg éjszakás az tudjon haladni az adminisztrációval meg akkor városonként kiküldtek 5-10 rendőrt a fényképek miatt a médiának..

2021. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!