Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozók az elkövető távollé...

A nyomozók az elkövető távollétében tesznek megjegyzést az elkövetőkre vagy nem szoktak beszélni egymás közt semmit az elkövetőről?

Figyelt kérdés

Ha egy elkövető idézve van gyanusitotti kihallgatásra akkor a nyomozó álltalában kedvesen beszél, mintha egy ügyintéző szokott beszélni az ügyfelével. Pl.,kérem nyilatkozzon, meg stb. Olyan ügyintéző ügyfél közti párbeszéd van.


Legyen két példa, ha mondjuk egy felnőtt embertől valaki elvisz tízezer forintot, az is nagy bűn, azonban ha ugyanezt egy középiskolás lánytól viszi el, míg mondjuk edzésen van a lány és őrizetlenűl hagyta dolgait. Utóbbi azért szemtelenség nagyon.


Kérdésem:

Amikor a gyanúsított elmegy a rendőrségről, ugye nem hallja, vajon egymásközt a nyomozók szokták mindani, hogy de egy szemét ez az ember, képes volt diáktól is lopni, egy nagyon rendetlen ember, vagy ennél trágárabbat is akár, szoktak beszélni egymás közt a nyomozók az elkövetőről vagy nem, nem foglalkoznak ilyesmivel?


Gondolom kihallgatja a gyanúsítottat és nem beszélget kollégáinak semmit, más dolga is van, szonban tévedhetek is, ezért kérdezem.



2021. ápr. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak rólad beszélnek levike,semmi másról csak rólad.
2021. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Levike!!!! Takarodj a getzibe!!!!
2021. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Örülj, hogy Veled kedvesek a nyomozók, engem akárhányszor idèztek, mindig flegmák vtak...


Volt olyan is amelyik előadta ezt a veled vagyok dumát...


Nem is èrtem, hogy mièrt hisztizel gyakon állandóan...


Amúgy a saját tapasztalataim alapján pont lexarnak, max annyit beszèlnek, hogy ez egy idióta vagy hogy milyen volt a kihallgatás...


Viszont èn ezt, hogy lenyúltad egy kislány uzsonnapènzèt, nem hangoztatnám, rohadt nagy ge.ci vagy!


Legalább olyanoktól lopnál akiket èn megagyusztáltam Szegeden, azok kő gazdagok, egy villával, több lakással, milliós bankszámlákkal...


A szegedi bíróságon verekvős vtam

2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Levike.
2021. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!