Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jogosan büntettek meg? Nem...

Jogosan büntettek meg? Nem kelett volna elfogadnom?

Figyelt kérdés

Ma egyik pillanatról a másikra elkezdett vérezni az orrom. A maszkom is véres lett és mem volt nálam másik. Levettem a maszkot zsepit szorongattam az orromhoz. Mikor már úgy gondoltam h elállt tovább mentem egy zsepit azért még oda fogtam az orromhoz.

Megállt mellettem a rendőrautó igazoltattak és megbüntettek 5.000ftra mert nem volt rajtam maszk. Mondtam h az orrom vérzett és az is véres lett másik nem volt nálam de akkor.

19/L



2021. ápr. 19. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem. Illett volna, hogy a rendőrökben legyen annyi empátia, hogy békén hagynak. Sajnos viszont nagyon sok szeret (vissza)élni a hatalmával.
2021. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
mese.
2021. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, hogy ez így jogos e vagy sem, mert bár az a szabály, h hordani kell,de annyira nincs ez kidolgozva, h arra kitérjen,h az ilyen esetekben mi a teendő, ha vérzik az orrod. Mindenesetre egy végtelenül emberalatti aljas húzás volt tőlük, ha jogos volt, ha nem. Én megmondtam volna nekik, hogy adjanak egy tiszta maszkot, vagy vigyenek be rendőrségre ha akarnak a vérző orrommal együtt vagy hívjanak nekem egy mentőt vagy amit akarnak,de egy garast nem fizetek nekik.
2021. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Kamu! Elsőre figyelmeztetnek, és csak akkor van szabálysértés és büntetés, ha nem teszi fel a maszkot a delikvens.
2021. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mondták vegyek fel maszkot. De mondtam nincs nálam. Ugye ami volt véres lett. Elkezdtem mondani h vérzett az orrom és h mi történt. Kérdezte az egyik h kell e mentő vérzik még? Mondtam h már nem. Erre hogy akkor vegyem fel a maszkot. Mondom de nincs másik,erre akkor ez 5.000ft büntetés
2021. ápr. 19. 19:54
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Hát akkor te voltál a hibás....

Mibe került volna arra a 3 mp-re feltenni a véreset...? Aztán ha elmennek, leveszed....

Gyakorlatilag ellenszegültél a rendőri intézkedésnek.

2021. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mert már eldobtam a kukába,nem mosható maszk volt.
2021. ápr. 19. 19:58
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

papírzsepiből is tudsz hajtogatni egy átmenetit...


[link]

2021. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ez nekem eszembe se jutott!
2021. ápr. 19. 20:02
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
Jogosan bírságoltak, ugyanakkor rendkívül undorító módon. Simán el is fordulhattak volna.
2021. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!