Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Körletfelügyelő pontos feladat...

Körletfelügyelő pontos feladata? Valós az amit kínálnak a toborzás alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék, hogy a Bv-ben a körletfelügyelő pontos feladata mi? A juttatások alatt pl a br. 357.000/hó tényleg annyi?

Nyilván érdekel is az egész, csak mégis kíváncsi vagyok, hogy mennyire valósak a feltételezések.



2021. ápr. 20. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nettó 230 ezer, de ugye rajta van a plakáton, hogy akár.

Szal jó lesz az vagy 180 nettónak is:D

2021. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első amit meg kell majd tanulnod, hogy gyomorra üss! Akkor nincs látlelet, és nincs ügy.
2021. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Friss pályakezdő leszek. Jelenleg 19 éves vagyok. Eléggé fiatal tudom, de majd alakul, ahogy alakul. Pozitívan állok a dolgokhoz.


Kedves második!

Voltál már képzésen? Vagy ismerősöd dolgozik a szakmában, esetleg Te?

2021. ápr. 20. 22:55
 4/4 Gromjow válasza:
100%

Üdv, a szomszédom körletfelügyelő, mondta hogy ő megkapja a 357 bruttót. Kap évi ~120 nettó cafeteriát is, valamint műszak pótlékot is kap havi 30-40 ezret. A beutazást is támogatják neki 15ft/km-el (az ő esetében kb. 13-15ezer havonta).

Az egyetlen hátulütője a dolgoknak, hogy 12 órázás van, így pl. ha be jársz messziről akkor ez utazással 13-14 is lehet...


A munkáról annyit mondott, hogy annyira nem vészes, persze van olykor hogy elkapja valamelyik fogvatartottat az 5perc, akkor azt "el kell nyomni".

2021. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!