Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rossz dolgot tettem ezzel?

Rossz dolgot tettem ezzel?

Figyelt kérdés
Eléggé kivagyok a karantén miatt, ritkán veszek magamnak nagyobb mennyiségű szeszesitalt és elmegyek a városba piázni, egyedül, sétálgatva. Egy idő után eléggé berúgtam, mentem is az egyik buszmegállóba, haza akartam menni. Miközben vártam odajott hozzám két cigány, pénzt akartak tőlem kérni kajára elvileg. Nem adtam, mert már nem maradt, erre az egyik azt mondta haverjának : ilyenek ezek a budos parasztok. Mivel részeg voltam, eléggé ideges lettem, és hát eléggé szétvertem őket, könnyű testi sertést kaptam garázdaságért. Nem bántam meg, magyaroknak hatalmas szájuk van az interneten, de cselekedni bezzeg sose. Nem azt mondom h minden esetben ezt kell tenni, de vajon az ilyenek megérdemlik ezt?

2021. ápr. 20. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ők nem támadtak meg, ezért lehet picit eltúloztad. Viszont én nem ítéllek el miatta. Ha nem zaklattak volna, nincs verés sem. Így jártak. Legalább valaki helyrerakta őket. Köszi 🤗
2021. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 árokpart ***** válasza:
82%
Érdekes kikapcsolódást választottál mondhatom. Nem lett volna jobb ehelyett elolvasnod egy jó könyvet vagy egy csomó jó filmet megnézni esetleg itt a neten.?
2021. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu.
2021. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Levike levike...........
2021. ápr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

De hülye vagy te utolsó:)))))


Levike az én vagyok.

2021. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
fake
2021. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!