Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bemennél ilyenkor mégegyszer...

Bemennél ilyenkor mégegyszer a rendőrségre?

Figyelt kérdés

Ősszel amikor még éjféltől volt kijárási tilalom, egyik ismerősöm szomszédját kirabolták (ékszereket, és pénzt vittek el.) Az ismerősöm messze lakik tőlünk, este 9 után indultam haza tőlük autóval. Még beszéltem vele pár szót a kapu előtt, közben hazaért a szomszédja, még köszönt is, sőt oda is jött, mert kérdezni akart valamit az ismerősömtől (én akkor láttam először) közben elkezdtek beszélgetni valamiről, én meg eljöttem, mert hosszú az út, haza kellett érnem éjfélig.

Ezt követően ők még szerintem beszélgettek. Gondokom amikor az ismerősöm szomszédja hazaért nem tünt fel neki azonnal, hogy mi történt, de másnap igen, mert menni akart a boltba. Az ismerősöm mesélte később, hogy a szomszédja még át is ment hozzá, hogy nem e látott valamit. (Tudta, hogy nem ő volt, mert megbíznak egymásban).

Később megtudtam, hogy feljelentést tett, én meg felkerültem a Police.hu-ra, lopás címszóval. Amikor ezt megtudtam bementem a helyi rendőrkapitányságra, ott kérték az irataimat, (személyigazolvány, lakcímkártya.) mondtam, hogy fent vagyok a police.hu-n, és elmeséltem a történetet nekik is, kihallgatás keretében. Ez volt november végén.

Akkor elengedtek, mondták, hogy még keresni fognak, de azóta nem kerestek, és még mindíg fent vagyok a Police.hu-n. Onnan le fogok kerülni valamikor, vagy menjek be mégegyszer a kapitányságra?



2021. máj. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
te voltál és kész
2021. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"feljelentést tett, én meg felkerültem a Police.hu-ra, lopás címszóval." Itt mintha pár lépés kimaradt volna a történetből. :)
2021. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak pár lépés :) mi volt abban az autóban?:)
2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Gondolod, hogy van egy ismerősöm, aki a szomszédjáról mindíg jókat szokott mondani, akkor az ismerősöm hagyná, hogy kiraboljam a házát? Amikor megérkeztem az ismerősömhöz, bementünk a házba, ki se mentünk onnan, amég el nem jöttem. Sőt szerintem még a szomszéd is otthon volt mikor megérkeztem, mert láttam, hogy ott áll egy autó (szerintem az az övé)


Semmi olyan nem volt benne. Mielőtt megyek vele, szoktam melegíteni a motort kb 5 percig. Addig végig nyitva volt az ajtó, láthatták mi volt benne, ha valamit rejtegettem volna, akkor nem nyitottam volna ki az ajtót, legalábbis csak addig amég beülök...

2021. máj. 9. 15:20
 5/6 A kérdező kommentje:
A fő kérdésem arra irányult, hogy mennyi idő amég lekerülök a police.hu-ról.
2021. máj. 9. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért baj hogy ottvagy?
2021. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!