Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fog foglalkozni egy olyan...

Fog foglalkozni egy olyan üggyel a rendőrség amihez nincs tárgyi bizonyítékom utána fognak nézni a dolognak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hivatalosan valószínűleg nyomoznak, de ha nincs semmi bizonyíték, hamar lezárják. Kérdés, hogy ők tudnak-e szerezni bizonyítékot nyomozás útján.
2021. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet mondok, a szar rágalmazásoddal nem fognak foglalkozni :D
2021. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt a kèrdèst èn írtam ki ès kussoljá, Neked sem esne jól, ha egyik este az otthonodban rád rontana 2 ismerősöd azzal, hogy Őket berántották az utcáról ès 100 èves videókat mutogatnának rólad meg üzengetnènek, hogy lecsukatnak!


Gondold át miket írogatsz, Te majom!


Ez a dolog már 5 ève zajlik ès nevetsèges az egèsz!

2021. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na akkor lassan be is csukhatnának szegedi gyerek.
2021. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak utánad, 4-es...
2021. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos nem lehet manapság bízni az igazságszolgáltatásban! Engem és még pár embert átvert egy csaló, féreg! Eladott egy autót, amit nem lehetett átírni, azt mondta, hogy vigyem vissza és visszaadja a pénzem. 450000 ft-ból visszaadott 80-at! Azt mondta, hogy 2 nap múlva visszaadja a többi pénzt. Az autót otthagytam és fel is jelentettem! Mint kiderült, ugyan azt az autót elöttem is és miután visszavittem, utánam is eladta a jól bevált módszerrel! A legszebb az egészben, hogy szembesítésnél mindent elismert.!A Rendőrség és az Ügyészség, bűncselekmény hiányában lezárta az ügyet! Erről ennyit.
2021. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól is tette 6! Így nem lehet autót venni!
2021. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!