Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szegedi rendőrök miért...

A szegedi rendőrök miért szeretnek feleslegesen dolgozni?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban egy régi haragosom elintézte, hogy feljelentsenek, a rend éber őrei nagy haddal kijöttek a házamhoz, lefoglalták a mobilom ami épp a kezemben volt, azt se értettem először, hogy miről van szó... később az iratok ismertetése után nagyjából megértettem, hogy mi is a ,,gyanú", közben fenyegetőztek, hogy őrizetbe vesznek, Ők 100%-san meg vtak bizonyosodva a bűnöségemről, még 1 elme szakértői vizsgálatot is elintéztek amin kiderült, hogy az ég világon semmi bajom sincsen.

Beidézték még az atya úristent is kihallgatásra, akik nem tudtak semmit se mondani, elküldték az ügyészségre is az ügyet ahol az ügyész elutasította a magánindítványokat és megállapította, hogy amivel vádolnak az nem is bűncselekmény, az ügyvédem is röhögött rajtuk, hogy bizonyították a SEMMIT...


Most 1 év elteltével újra kezdték, múlt héten szólt egy ismerősöm, hogy a helyi polgárőröknél kihallgatták Őket, hogy tudnak e arról, hogy zaklatom, fenyegetem őket... megjegyzés: nem tudtak erről. :D


Képesek kiutazgatni más településekre és gyanúsítgatni a semmivel, mindezt úgy, hogy területileg nem is oda tartozom, hanem egy másik város kapitányságához.


Most ott tart a dolog, hogy feljelentettem Őket a nemzeti nyomozó irodánál az Alkotmányos Jogaim megsértése miatt...


Mire jó ez Nekik? Miért túráztatják magukat feleslegesen? Nincs jobb dolguk, ennyire nem történik Szegeden semmi?



2021. máj. 30. 17:40
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj, az elmúlt pár évben volt egy csinos nőm, őt nézték ki főként mellőlem, kocsányon lógó szemekkel.


Sajnos ez nekem mindent elmond a hozzáállásukról.

2021. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Noren, nem mondom, hogy minden rendőr köcsög, tudok több rendes rendőrröl is, még Szegeden is, de ez már túlzás ahogyan rám szállt 1-2 nyomozó...


Sebaj, majd megtudják, hogy ez az állásukba is kerülhet!

2021. máj. 30. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkotmányos jogaidat nem sértette meg senki. Tudom hogy jól hangzik, de ettől még hülyeséget mondtál.

Amúgy az első mondatban ott van a válasz: valaki feljelentget, a rendőrök meg foglalkoznak vele

2021. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vádolnak?Komoly lehet ha ennyi energiát bekefektetnek.zsarolás,fenyegetés,testi sértés?
2021. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Zaklatás, minősített eset...


Itt az a ,,komolyság", hogy van rokon a családban... ezt Ő maga írta sms-ben akikkel évek óta megy a balhé.


Ők már nem jelentgetnek fel, de mostanában előkerül mindig 1-1 ismerősük aki úgy érzi, hogy zaklatom...


Érdekes ez...

2021. máj. 30. 18:19
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy meg már jelentettem fel egyiküket hamis vádolásért, a rendőrség válasza az volt, hogy a feljelentő jogosan gondolhatta, hogy én követtem el ellene vmit, ezért nem bcs...


Elég átlátszó hazugság ez.

2021. máj. 30. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
A szegedi bunyós ! Megint ittál?
2021. máj. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj de bírom mikor minden szürke kis állampolgár sokat hisz magáról, majd te kirúgatod őket :D

Ki is csinálnának lazán ha akarnának.

2021. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!