Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Láttam egy TEK-es kérdést,s...

Láttam egy TEK-es kérdést,s érdekelni kezdett a dolog, azt kérdezte hogy mehet-e TEKesnek allegiával, többen írták hogy nem kizáró tényező, mert gyógyszeresen lehet kezelni, nekem itt akadt meg a szemem, nem pont azért nem lehetsz mert kell kezelni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 01:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesíted a fizikai ÉS mentális alkalmasságit akkor mehetsz. Mármint először rendőr leszel és majd az állományon belülről jelentkezel, nem kívülről. Ha te allergiásként megugrod a szintet és az allergia "szezon" kellős közepén is az átlagot bőven-bőven meghaladó fizikai és szellemi teljesítőképességet tudsz folyamatosan, terhelés, stressz alatt is nyújtani akkor nem kizáró tényező az allergia.
2021. jún. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!