Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ügyvédem miért nem adja ki...

Az ügyvédem miért nem adja ki azt, hogy a haragosaimnak milyen ügyei vannak?

Figyelt kérdés

Háborúban állok egy szegedi társasággal már évek óta, egyszer elnáspágoltam őket a Bíróságon, de nem tanultak belőle, azóta is zaklatnak...


A védő ügyvédem egy és ugyanaz a velem folytatott ügyekben már több mint 3 éve...


Ez egy olyasfajta társaság akik bárkibe belekötnek, basáskodnak mások felett, több más emberrel is konfliktusuk van és súlyosabb ügyeik vannak mint az a pár xaros zaklatási ügyem velük... Egy ügyről tudok, egyik rálőtt a másikra kamu pisztollyal, de ezt is csak azért tudom, mert országos visszhangja volt...


Az ügyvédem pontosan tudja milyen ügyeik vannak, de nem adja ki, mindig azt mondja, hogy nem kell tudnom...


Pedig felhasználhatnám ellenük, ez pedig Neki is jó lenne, akkor miért nem mondja el??



2021. jún. 11. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor csak hallottad már azt, hogy ügyvédi titoktartás, nem?
2021. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az Ő ügyfelei...
2021. jún. 11. 17:56
 3/12 Fsms ***** válasza:
100%
Nem akar belekeveredni, ahogy értem. Mellesleg igaza is van, az alapján ahogy leírod a helyzetet.
2021. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
azert mert semmi koze nincs a te ugyedhez, es meg o johetne ki rosszul belole
2021. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szegedi zaklató itt is zaklat mindenkit. Nekem is lekellett tiltanom. Nem véletlenül mondta ezt az ügyvéd. Nagy pofával elkezdené ez az ökör harsogni a birosagon. Azt hiszi ezzel elér bármit, mert ez olyan mint egy játszótéri vita. Na nem. ITT ELJÁRÁSJOGI SZABÁLYOK VANNAK KEDVES SZEGEDI URIEMBER!

Meg egyébként GDPR szabályok. A buntetoeljaras beli erintettsegi bunugyi szemelyes adatnak minosul. Olvassál mielőtt ugatsz !

2021. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Aztán kit érdekel ki vagy te. Hülyeségeket kérdezel. Mit számít egy büntetőeljárásban más előélete? Ha gyanúsított igen, de amúgy nem.
2021. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Látom, sikerült kitöröltetni a kommentem, de ez is bizonyítja, hogy még az oldal is a cigányokat védi...


És az én élőéletem mit számít?


Írtad korábban, hogy azért vagyok még a SEMMIVEL is meglapozottan gyanúsítható, mert már volt ügyem, de bezzeg mikor Ők fenyegetőznek akkor ezt vhogyan ,,elfelejti" nézni a rendőrség!


De ha engem hamis vád ér, már egyből kapják ki a telefont a kezemből meg fenyegetőznek...


Ez nem gondolod, hogy alkotmány ellenes?


Nyilván nem érzed ennek a súlyát, mert Noémi vmelyik faxszopó haverja vagy!

2021. jún. 12. 13:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaah és Te azért lettél megfenyegetve, mert kéretlenül mindig beböfögöd az ostobaságaidat meg hergeled ellenem itt a népet!
2021. jún. 12. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságot és hatályos jogszabályokat mondom. Amit te itt csinálsz az nevetséges. Ne zaklassál senkit! Javaslom neked! Könnyebb lenne az életed!
2021. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezeket a hatályos jogszabályokat a rendőrök úgy èrtelmezik, ahogy az èppen a cimboráknak jó...


Úgy èrzem, hogy innentöl kezdve sokkal komolyabban kell fel lèpnem a Lovászièk ellen, olyan szintre kell ezt emelni ahol már a nevetsèges jogszabályok xart sem èrnek!

2021. jún. 13. 12:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!