Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tesznek a szegedi rendőrök...

Mit tesznek a szegedi rendőrök a kettős gyilkosság ügyèben?

Figyelt kérdés

Meghalt az elkövető...


Mi lesz most? Lezárják az ügyet ès vissza tèrnek a zaklatásos ügyeim nyomozásához?



2021. jún. 23. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eddig is nyomoztak benne.
2021. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Micimacko67 ***** válasza:
31%

Miért ebben az esetben mit kellene tenniük? Letartóztatni az elkövetőt es kihallgatni?

Idi@ta vagy te kérdező...nem kicsit...nagyon!

2021. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nagyon zaklatott vagy.

Meleg van Szegeden is, ugye?

2021. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó hogy zaklatott vagyok, mikor Szegeden engem tart mindenki egy piti kis bűnözőnek, ez meg megtudta tenni amit tett....
2021. jún. 25. 02:23
 5/16 Micimacko67 ***** válasza:
Ne aggódj kérdező, olvasva a kérdeseidet és a kommemtjeudet...te is ebbe az irányba haladsz...
2021. jún. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De teljesen elmeháborodott. Itt is állandóan fenyegetőzik, zaklat embereket. Milyen lehet ez élőben? Multkor annyit bíztak csak rá, hogy nyisson ki egy kaput és engedje be a szerelőket, azt se csinálta meg, úgy kellett szerencsétleneknek beugrálni. Alapvető dolgok nem mennek, de arcoskodni a semmire, az igen.
2021. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Amúgy megèrtem a gyógyszerèsz csávót, biztos ilyen környezete lehetett neki, lenèztèk, hülyènek tartották, a kiscsaj meg játszadozott vele, majd letiltotta ès ki gondolta magában,nah az apátok faxát, teszek olyat amire mindenki felfigyel...



Addig csináljátok ezt, amíg meg nem törtènike ez újra!

2021. jún. 25. 07:57
 8/16 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..


Amúgy itt egy kèrdès az ominózus esetről...


Tessèk, ezt forgassátok ki falusi patkányok!

2021. jún. 25. 08:04
 9/16 A kérdező kommentje:

Jaah ès igen, magát a csőtörèst is èn vettem èszre, èn szóltam a szerelőnek, a többiek mind lexarták...


De Nektek csak a szátok nagy, ha tenni kell vmit, behúzzátok fületek, farkatok...


Ezek vagytok Ti, falusi majmok!!!

2021. jún. 25. 08:07
 10/16 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, ugye tudod, hogy mocskos a szád?
2021. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!