Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha megfenyegetem mit kaphatok...

Ha megfenyegetem mit kaphatok Angliában?

Figyelt kérdés

Problémám akadt egy személyel aki a lehető legpofátlanabbul járt el egy dologban.


Ápoló vagyok Londonban és öregek otthonában ahol hála istennek nagyon jó kapcsolatot ápolok az öregekkel valóban nagyon gondosan teszem a dolgomat ezért szerencsére kapom is a jó visszajelzéseket, viszont a mai napon történt egy olyan dolog amit én nem fogok hagyni :) Tudni kell rólam hogy a fenék törlés elött az idegenlégióban voltam sok sok rosszat átéltem megjártam és mellete nevelőotthonban is nőttem fel szóval ha valamit megtanultam akkor az az hogy soha nem teszel keresztbe olyan embernek aki 1 picit sem ártot neked ha bajod is van vele akkor személyesen elmondod neki és megkéred hogy ezt ne.


A történet annyi hogy reggeltől estig az öregekotthonában vagyok és dél körül van egy 3,5 órás szünetem amit én mindig egy közös helyiségben töltök el méghozzá úgy hogy pihenek és alszok (2-3 széket össze tolok és csendben alszok úgy hogy senki nincs a szobába mert nem használják)


Mai napon egy "SKE manager" ami egy ház managert jelent aki az irodájában ül munkaideje alatt (10-16ig) elvileg oda jött hozzám csendben lefotózott és elküldte a panaszát a cégemnek és a social service nek képpel csatolva és azzal hogy munka idő alatt alszok ahogy irtam is nekem van egy 3,5 órás szünetem csak persze ezt ő nem tudta biztosan.


Na ebből nekem délután 5körülre lett egy nem kicsi bajom és figyelmeztettek, miután kiderült hogy szünetem volt és akkor pihentem akkor viszont modositották mert nem tudták a munka rovására irni ezért szoltak hogy "ez igy nem professionális" ezért ne tegyem.


Nagfyon sokszor a szünetem alatt is segitek az öregeknek de néha tényleg lepihenek soha semmilyen panasz nem volt miért is lehetne.


A probléma viszont hogy örök életemben ilyen voltam sosem hagyom az ilyet de ez nagyon gerinctelen dolog is volt mert a figyelmeztetés azzal jár hogy ebben a hónapban a bonuszaimtól elestem ami az én munkámban sokat számit és otthon egy komplett családot tartok el szóval - 30% a fizetésemből nagyon rossz.


Annyira hogy holnap ezt az embert kegyetlenül meg fogom fenyegetni mert az én pénzemmel és a gyerekeim pénzével senki nem játszik ha okot akartak arra hogy mit lehet jelenteni akkor azt meg is kapja holnap mert a beszélgetésünk után a karját vagy az orrát is el fogom törni ha a reakciója nem olyan lesz ami nekem megfelel.



Kérdésem hogy DBS be mi alapján kerül bele valami ami mondjuk egy verés fenyegetés és senki nem tudja bizonyitani hogy megtörtént?


Mi alapján bizonyitja hogy megtörtént?



2021. jún. 24. 22:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg így végleg ki leszel rúgva. Nyilván egy manager nem fogja hagyni, hogy egy alvállalkozó alkalmazottja bármi módon megfenyegesse, kér helyette egy másikat, és nem fognak tőle bizonyítékot kérni, az ügyfél fontosabb. Ha meg tettlegesség, gondolom letöltendő is lehet belőle.
2021. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy. Nem fenyegetni kell az ilyet, hanem jogilag eltaposni. Először is el kellene kérned a kép másolatát a főnökeidtől. Majd utánajárni, hogy hol lehet bejelentést tenni, hogy az engedélyed nélkül fotózott. Emellett panaszt tennék a felettesénél, egyrészt az engedély nélküli fotó miatt, másrészt a rágalmazás miatt (hogy munkaidőben alszol, amikor nem), és hogy emiatt kellemetlen szituba kerültél.


A nyugati világban harapnak az ilyen lesifotókra.

2021. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen a kirugással számoltam nem fog ez a része váratlanul érni viszont a többi része számomra idegen legalábbis Angliában mert teljesen tiszta vagyok.
2021. jún. 24. 22:51
 4/27 A kérdező kommentje:

2/


Ezt megtehetem és kötelességük oda is adni nekem? Még én sem láttam a képet de ha megkapom és mondjuk a fél testem szerepel rajta stb az is jo?

2021. jún. 24. 22:54
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként annyit, hogy azért nyugaton nem olyan kis döbrögik a managerek, mint egyes írja. Nekem német tapasztalatom van, középvezető voltam, az én főnököm viszont egy seggfej volt. Egyszer futott bele az emberébe, valami dolgozó volt a tápláléklánc alján, felnyomta a szakszervezetnél. Na vele a fülét-farkát behúzta az eset után.
2021. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Ja, tehát igen fontos a pénz, de kirúgatod magad? Hmm...
2021. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 scamdemic ***** válasza:
100%
A tettlegességet szerintem is hanyagold, mert elég nagy bajba is kerülhetsz miatta, és nem azért, mert Anglia, valszeg a legtöbb helyen így lenne.
2021. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
2: nevetséges azt hinni hogy egy manager nem készíthet fotókat az általa felügyelt területen, ha ez dokumentálás jellegű.
2021. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen 6 os probléma nélkül kirugatom magam sőt tovább is megyek. Lehet hogy ez a kattanása a múltbéli énemnek.
2021. jún. 24. 22:56
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megteheted, kérni kérhetsz, nem vesztesz vele semmit. Azt nem tudom, kötelesek-e kiadni. Ha ügy lenne akkor kötelesek lennének, de velük nem kakaskodnék, mert ha jól értem nem ők a hunyók, hanem a megrendelő alkalmazottja.
2021. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!