Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha rajtad múlna, milyen...

Ha rajtad múlna, milyen eszközökkel próbálnád növelni a közbiztonságot illetve a hatósági szervek hatékonyságát?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Pénzzel.
2021. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
A helyi 'csibeszeket' bevonnam, hogy tartsanak rendet a teruletukon.
2021. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Kamerarendszerek.
2021. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pénz, pénz, pénz, olyasmikre hogy:

- a közvélemény "elégedettségének" a mérése és az alapján fizetések differenciálása területileg;

- objektív mutatószámok meghatározása a bónuszokhoz kötődően;

- magasabb bérek, jobb felszereltség;

- komplex, átfogó gondolkodásmód és akcióterv (a bűncselekmény elkövetése egy folyamat a szándéknál kezdődik, majd jön a nyomozati munka, majd az ítélet, majd a büntetés, majd az "utógondozás" a társadalomba történő visszailleszkedés elősegítése - az összes területen lehetne még csiszolni).

2021. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Amikor feltortek az automat termeszetesen eloszor a rendorseghez fordultam, de 'b' megoldasnak azt valasztottam, hogy elpanaszolom magam a helyi vajdanak. Rendorsegtol kaptam egy levelet, hogy nem talaltak meg az illetot es lezartak az ugyet ... igen am de addigra a vajda 2 nap alatt elem allitotta a ket kiscsavot, akik kart okoztak. Ugyet lezartam :)
2021. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyílván több pénzt adnék a rendőröknek, viszont többet is küldenék az utcákra. Tudom, hogy nagyon sokan panaszkodtak amiért a korlátozások miatt jártak az utcákat, de jó volt, hogy eltűntek a környékünkről a drogosok, agresszív kisebbségiek
2021. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

AI vezérelt megfigyelőrendszer

Tolvajkergetők-féle csalis akciók

Munkatáborok

AI vezérelt pénzmosásfigyelő rendszer

Drónok

2021. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
#5 anyámnak 1x a mobilját lopták el 1x a bicikliét. rendőrséghez nem ment, mert a vajda megtalálta neki mindkettőt 1 napon belül :D
2021. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Ami hatékony lenne az az, mint ami Kínában van. Ott nyugdíjas tanárnénik térképezik fel és értékelik szóvégesen és pontokkal az emberek viselkedését. Ettől függ pl., hogy közlekedhetnek-e repülővel, expressz vonattal, vezethetnek-e autót.


Aztán szépen kiírják faliújságra, hogy ki az aki a közösség számára dicséretesen viselkedett, ki az aki szégyenletesen, mit követett el.


https://www.youtube.com/watch?v=Dkw15LkZ_Kw

2021. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
#9 éljen a kommunizmus!... nemsokára a "helytelen" gondolatokat is büntetjük!
2021. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!