Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ettől ugye nem leszek vamzer?

Ettől ugye nem leszek vamzer?

Figyelt kérdés

egyik haverommal volt egy ügyem (nem komoly), engem a helyszínen visszatartottak ő elmenekült

hagyott dns-t, ujjlenyomatot meg kamerán is látszott az arca

így is úgy is be tudták volna azonosítani de amikor a rendőr kérdezte hogy ki ez meg hol lakik csak egy nevet mondtam ami nem az övé volt de pár betű eltéréssel nagyon úgy hangzott amire a rendőrök rájöttek hogy kamuztam addigra nyertem neki annyi időt hogy le tudta dobni a cuccát amiért többet kapott volna ha megtalálják nála

a "hol lakik"ra meg annyit mondtam nem tudom pontosan csak mondtam egy környéket

egyikőnk se kapott semmit

ettől ugye nem vagyok spicli??

meg ha valami komolyabbal kapnak el akkor semmire se válaszoltam volna



2021. júl. 13. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy spicli, de ha a rendőröknek van vér a pucájukban akkor simán rádverhettek volna egy hamis tanúzást és megállt volna a vád a lábán.
2021. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz az első 3 szót a másik fele meg nem történt volna meg, nem akarom elmagyarázni hogy miért mert írásban sz4rul jönne le meg bonyolult kicsit
2021. júl. 13. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

A jog szerint hamis tanúzás amit tettél, a bűnöző szubkultúrában meg vamzerkodás.

A rendőrök szeretik egymás ellen hangolni a társtetteseket.

Ha egyik elárulta csak kicsit is a másikat, akkor kb. erről értesül az elárult tettes:

“A bűntársa már mindent bevallott. Tudjuk tőle, hogy maga tervelte ki a bűncselekményt, maga vette rá fenyegetéssel és zsarolással arra, hogy társtettese legyen. Tudjuk azt is, hogy maga szerepe ebben sokkal súlyosabb volt, maga követte el a … bűncselekményt, társa ehhez csupán csak falazott. Teljeskörű, feltáró vallomása és ügyészséggel kötött egyezsége miatt ő megússza pénzbüntetéssel ha minden úgy történt, ahogy az vallomásában áll, magát meg jól itt hagyta a slamasztikában.”

2021. júl. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit csináltatok amúgy?
2021. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak egy hülyeséget.. betörés ami haveromnak betöréses lopás lett volna ha nem lettem volna kedves hangulatomban

a 3-asnak ez még vallomás elött volt a helyszínen

az ügy komolysága: idézem a rendőröket "ha az az élettelen biztonsági nem hívja a 112-t akkor mindenki lezsarta volna"

2021. júl. 14. 15:22
 6/7 anonim válasza:
Amúgy annyi ha találtak nálad illegálisat akkor már gyanúsítottnak kell lenned . Szóval legközelebb csak tagadd meg a válasz adást . Helyszínen nem kell válaszolni ameddig nem jegyzőkönyvezik hogy ismertették veled a jogaid az csak egy törvénytelen kihallgatás! Ami száz hogy nem történt meg így ha azt mondod hogy Bartók Béla volt se tanúztál hamisan ezt a nagy okosnak üzenem
jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy valami jó bulit össze kéne már hozni. Nem tudtok valami jó kapást ott a környéken ami elég jól megtérülhet anyagilag?
jan. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!