Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mar ez is eleg bizonyitek v...

Mar ez is eleg bizonyitek v hogyan bizonyithato hogy nem en csinaltam a lakcimeket?

Figyelt kérdés

Volt parommal amig egyutt eltem, ezido alatt tobb lakcimet is csinalt nevemre tudomasom nelkul.


Egyik lako nyilatkozik az ottani onkormanyzati dolgozonak, nem is ismert es nem tudja ki vagyok.

Ez akkori datummal megvan papiron nekem.


2021. júl. 15. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van???


Valamit együtt simliskedtetek, és most próbálod megúszni? Remélem, nem sikerül. Nyilván volt ezzel valami tervetek, ilyet senki nem csinál szórakozásból.

2021. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint irtam, a volt parom csinalta, tudomasom nelkul.
2021. júl. 15. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, ilyet senki nem csinál szórakozásból, és nem túl hihető, hogy te nem voltál benne. Előadod a történet harmadát, hogy sajnáltasd magad? Hahaha.
2021. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tudomásod nélkül hogyan "csinál lakcímet" a nevedre?
2021. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, a paromnak volt ezzel terve, es nagyon komoly elore kitervelt. Nemcsak lakcimeket csinalt, es ezert irtam ki a kedest. Hogy ha teszek

feljelentesth, eleg e az a bizonyitekm.

Persze sok bi8zonyitekom van masra is.

2021. júl. 15. 20:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez tortent, igy tortent ahogy leirtam.
2021. júl. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!