Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a teendő abban az esetben...

Mi a teendő abban az esetben hogyha romák immáron 2 napja buliznak és a rendőrség többszöri bejelentés ellenére sem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Orbitális hangerővel zajlik a buli náluk. De tényleg nagyon hangosak. 1,5-2 km-re élek a roma közösségtől, de csukott ablakon keresztül is kristály tisztán lehet hallani őket.

Készítettem hangfelvételt is, hogy mindent lehet hallani a zenéből, a dalszöveg és a zene is tökéletesen hallható és kivehető.

A rendőrség részére tettem bejelentést, majd több mint 1,5 óra múlva ismét. Azonban semmi sem történt.

Ilyenkor mi a teendő?



2021. júl. 25. 17:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Tedd fel a hangfelvételt valahova, hadd hallgassuk meg mi is.
2021. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Trollkodásból nem kérek, köszönöm.
2021. júl. 25. 18:17
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Szegedi rendőrök igaz?


Azért nem történik semmi, mert nem érnek rá, utánam nyomoznak.

2021. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ismétlem, nem kérek trollkodást. Valós megoldást szeretnék, mert a munkám során emberekkel kell foglalkoznom, és bármennyire is türelmes vagyok, a fáradtság ezen nem fog segíteni.


Kérlek segítő választ írjatok, és ne trollkodjatok!!!


A város egyébként Szolnok.

2021. júl. 25. 18:51
 5/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
17%

1) Mondjuk nem feljelentéssel kezdesz, hanem jó szomszédként átmész és megkéred őket, hogy este 10 után vegyék halkabbra a hangerőt.


2) Füldugó.


3) Jelented a hatóságoknak.


4) Mivel jó szomszédként jó barátok vagytok, osztozol az örömükben és átmész bulizni te is.

2021. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Milyen személyes viszonyban vagy velük?
2021. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5-ös. Mint írtam, de ezek szerint nem tudsz értő olvasást végezni, nem vagyok a szomszédjuk. 1,5-2 kilóméterre élek tőlük. Tehát az átmegyek és megkérem őket nem opció.

A szomszédságból többeket is zavar, ma beszéltük. Tehát nem lennék egyedül.


Nem gondolom hogy füldugót kellene használni azért, mert valaki bulizik túllépve minden határt.


Nem feljelentették őket, hanem a rendőrségnek bejelentést tettem telefonon. A kettő nagyon nem egy és ugyanaz.


A 4-es pontra meg a fent említett ok miatt nem is reagálok.


6-os, fentebb leírtam.

2021. júl. 25. 19:49
 8/23 anonim ***** válasza:
7: személyesen nem lehet elmenni a rendőrségre, és megkérdezni, miért nem intézkednek?
2021. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

El fogok menni, és feljelentést is fogok tenni a rendőrség ellen.

Máshol ezt a tanácsot kaptam, és akkor elméletileg ki is fogják vizsgálni, hogy miért nem ment ki járőr

2021. júl. 25. 21:06
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
9: a probléma ott van, ha a rendőr is a településen él, és esetleg joggal félti a családját az esetleges retorziótól, zaklatástól, ha intézkedik
2021. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!