Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg elvehetik a jogsimat,...

Tényleg elvehetik a jogsimat, vagy milyen büntetésre számíthatok hogyha történt egy koccanás és nem ismerem el a hibámat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete történt. Ételfutárként dolgoztam céges autóval aznap. Satuzott előttem egy audis én pedig nem tudtam teljesen megállni és kb 20-al neki gurultam. Egyik autón sem látszik semmi sérülés. A festék jött le kicsit az audi lökhárítójáról. 18 éves fiú volt az audival. Nem hívtunk rendőrt. Betétlap stb semmi. Egyikünk sem ismerte el a hibát. Kiszálltunk megnéztük az autókat aztán mind2en tovább mentünk. Valahonnan megtudta a számomat. Még aznap jópárszor felhívott és rendesen megfenyegetett. Állítólag már volt a rendőrségen és felvették az adataimat a rendőrök. Én letiltottam az ő telefonszámat de errefel hívott másik számról. Lefotózta az elejét a suzukinak amivel voltam rendszámmal mintha én mentem volna neki. De ez már az eset után félreállva egy buszmegállóban. Hogyan tudnám megúszni ezt az ügyet hogyha semmit sem csináltam? Semmi bizonyítéka nincs ellenem, egyedül 1 fotó a zöld suzuki elejéről a rendszámmal amin lehet hogy én is látszódok valamennyire. Azóta kiderült hogy az étterem ahol futárként dolgoztam aznap a főnök lányának az osztálytársa a 18 éves audid fiú. Segítsetek légyszi! Bizonyíték hiányában mit tud csinálni a srác?Bármire kíváncsiak vagytok mindent szívesen leírok még amit tudok.

2021. aug. 14. 23:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/186 árokpart ***** válasza:
98%
Szerintem bizonyíték hiányában semmit. Eleve ha napok múlva állított be ezzel a rendőrségre úgy azért a szavahihetőségét is mérlegelni fogják jócskán.
2021. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/186 árokpart ***** válasza:
100%
Mivel, hogy ha nem történik személyi sérülés nem is kötelező rendőri intézkedést kérni így a jogsi semmiképpen sem ugrik.
2021. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/186 A kérdező kommentje:
Hát az eset hétfőn délelőtt történt. Állítólag még aznap bement a rendőrségre. Én semmit sem tudok az egészből hogy mi mennyire igaz lehet az egészből semmi sem igaz csaj az egész Fenyegetés és meg akarnak félemlíteni. Szóval az eset hétfőn délelőtt történt és én csak a jövő hét után leszek otthon vagyis azon a településen ahol az eset történt. Addig biztos hogy nem lesz semmi rendőrségi ügy ezt mondta a főnököm gyereke nekem. Tehát akkor már 2 hetes lesz ez a történet. Szóval így mire számíthatok?
2021. aug. 14. 23:26
 4/186 A kérdező kommentje:
Semmi személyi sérülés nem történt. A kocc után mindketten egy pillanat alatt kiszálltunk és már néztük is az autókat. Amikor láttuk hogy nincs kár a srác kérte hogy álljunk félre mert egy elég forgalmas kereszteződésben történt az eset és mi voltunk az első kettő autó. Tehát amikor kiszálltunk akkor kb 5 másodperc alatt láttuk hogy nincs kb semmi kár és ekkor az ő kérésére félre álltunk a buszmegállóba. Másik kérdésem még hogy mivan hogyha a jövőhét utáni héten amikor otthon leszek bemégy a rendőrségre és például látta egy kamera az esetet?
2021. aug. 14. 23:30
 5/186 árokpart ***** válasza:
97%
Szomszédotokat nem tudod esetleg megkérdezni telefonon, hogy járt e kint nálad a rendőrség? Ha nem vagy otthon másképpen nem fogod megtudni. A rendőrséget hiába kérdeznéd ,még ha igaz is amit a srác állít, hogy feljelentett, telefonba akkor sem mondanának semmit sajnos.
2021. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/186 A kérdező kommentje:
Mindig van otthon nálunk valaki tehát ha járt volna tudnék róla. De szomszéd is szólt volna. Nem járt és nem is fog a jövő hét utánig mert addig elvileg semmit sem tesz a srác amíg nem vagyok otthon.
2021. aug. 14. 23:34
 7/186 A kérdező kommentje:
Anikóra otthon leszek addig napra pontosan 2 hetes lesz a történet. Ennyi idő után mit tud majd tenni? Rendőrség mennyire fog vele foglalkozni ha be is menne? És mivan ha van ott térfigyelő kamera és felvette? Kérheti a rendőrséget a srác hogy nézzék vissza a felvételt? Mindent írjatok le részletesen és pontosan légyszi!
2021. aug. 14. 23:38
 8/186 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség ezzel nem fog foglalkozni. Mit akar amúgy, ha semmi sem látszik az autón?
2021. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/186 A kérdező kommentje:
Állítólag látszik egy picit a festék mind2 autón. De a suzukival aznap meh egész nap dolgoztam és csak nagyon közelről nagyon megnézve láttam rajta egy picit az ezüst festéket. Szóval ezek tudatában?
2021. aug. 14. 23:42
 10/186 A kérdező kommentje:
Gondolom újra akarja festetni az audija hátsó lökhárítóját és a festés árát akarja tőlem gondolom. De nekem nincs és egy darabig nem is lesz rá pénzem... Tehát ha akarnám sem tudnám megtéríteni a festését. De szerintem nem is kell! Mivel elhagytuk a helyszínt és mindent mindketten.
2021. aug. 14. 23:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!