Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy drog dealert hogy tudok...

Egy drog dealert hogy tudok feldobni név nélkül?

Figyelt kérdés

Egy távoli ismerősöm a 16 éves keresztfiamnak rendszeresen ad füvet pénzért.


Egy ilyen személyt hogy tudnám feldobni a rendőrségen név nélkül, úgy hogy csak a facebook profilja van meg nekem, és csak azt tudom hogy hanyadik kerületben lakik.


Mivel egy ismerőst dobnék fel kiskorúak veszélyeztetése miatt, így név nélkül szeretném megtenni.


2021. okt. 29. 16:58
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Google anoním rendőrségi bejelentés
2021. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefontanu.
2021. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
56%
Rohadt spicli vagy :D
2021. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, ha az a srác füvezni akar akkor fog. Az, hogyha te hajtóvadászatot indítasz a dílere ellen azzal nem fogsz semmit elérni. Mint jogban jártas ember mondom neked, hogy a tűzzel játszanál mivel ha nem tudják rábizonyítani az általad állított vádakat akkor te kerülhetsz ki belőle elég szarul. Erre nem tudom mennyi az esély de láttam már ilyet nem egyet szóval gondold át. Az meg a másik, hogy amíg lecsukják őt addig a srác másik 15. öt talál arra, hogy vegyen. Bárhol tud találni a gyerek erre ember. Ez egy olyan dolog amit nem lehet tiltani még hatóságilag sem csak papíron amivel ezzel azt érik el, hogy a feketepiac kezébe kerül. Ezért legalizál csomó állam. Mellesleg az alkohol károsabb a fűnél.
2021. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%

Én is 16 évesen kezdtem el füvezni...régi szép idők :)

4-es válaszolót szét adom egyébként.

Szerintem is hülyeség a rendőrség, telefontanu nevtelen bejelentéssel hiába mondasz nekik BÁRMIT, akár nyomra vezető bizonyitékot is, nem fognak vele foglalkozni.. hidd el, tudom :)

Felesleges a dealerrel foglalkozni mert bárhonnan beszerzi kb, ha szivni akar úgyis szivni fog. Ha jó kapcsolatban vagytok szerintem üljetek le beszélni erről hogy mizu, egyébként addig örülj amig füvezik :)

2021. nov. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!