Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha elvileg feljelentenek, de...

Ha elvileg feljelentenek, de 9 hónap után sem kaptál idézést, valahol tudsz érdeklődni, hogy tényleg feljelentettek-e?

Figyelt kérdés
Párom azt az infót kapta, hogy valaki feljelentette, viszont a rendőrségtől nem kapott erről papírt, idézést - 9 hónap telt el. Tud valahol érdeklődni, hogy ténylegesen feljelentettek-e?

2021. nov. 3. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor csak kamuztak, legalább az értesítést ki küldik max 1-2 hónap alatt
2021. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam legkésőbb 2 hónap után az összes feljelentésemről levelet. Szerintem már ne várd te sem :)
2021. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, "értesítés" nincs, csak akkor tudja meg, ha beidézik gyanúsítottként. Hallottam már olyat (olvastam), hogy ez 5-6 hónap után történt csak meg, de ez a 9, ez nagyon hosszú időnek tűnik.
2021. nov. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!