Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hajtják le a bűnözők...

Miért hajtják le a bűnözők fejét amikor kocsiba ültetik őket a rendőrök/kommandósok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 21:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Lenyomják a fejuket pont mikor beultetik oket

Ezt magas Mercedes Viano kisbuszokba is eszrevettem nem csak skoda polgari rendorkocsikba

2021. dec. 10. 21:44
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a kisbuszba már csak megszokásból, plusz ott sem annyira tágas felfelé, normál kocsinál meg hogy ne baxxa be a fejét.
2021. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 árokpart ***** válasza:
92%
Jaj miért, hogy ne üsse be a fejét.
2021. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel a tiszteletüket adják a Mercinek.
2021. dec. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kustany ***** válasza:
61%

Biztos nem azért, hogy ne üsse be a fejét.

Naponta emberek százmilliói ülnek be a kocsiba, anélkül, hogy beütnék a fejüket.

A beszállás előtti pillanatok az utolsó, amikor még valami gond lehet, mondjuk a pasas megpróbál elrohanni. A fej lenyomása részint a tartás miatt kell, másrészt pedig azért hogy meg is alázzák azzal, hogy a fejét lenyomják. Megmutatják ki diktál.

2021. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Valószínű inkább amiatt, hogy ne okozzon sérülést direkte magának. Pl jól lefejeli a kocsit, utána azt mondja, hogy bántalmazták, és a rendőrt esetleg előveszik a bánásmód miatt. Még akkor is nehézkes ilyenből kimászni, ha nem történik meg. Láttam már olyant személyesen is, hogy verekedés miatt garázdaságért állítottak elő illetőt, és az arcát belecsapta a földbe, mikor hátrabilincselték a kezét, utána meg beültetésnél hirtelen lefejelte a kocsit és azt ordibálta, hogy erre ráfaragsz faszikám, rendőri erőszak miatt feljelentést teszek. Mami71
2021. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont.
2021. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
#6-osnál a zselés szaloncukor!
2021. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hátrakötött kézzel próbálj meg beülni te is bármilyen autóba, és rájössz, hogy igen nehéz. segítik a kis ártatlanokat a koordinációban, és megvédik a bucijukat a sérüléstől.
2021. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amerikából jön szerintem, ahol a gatyát leperelhetné a rendőrökről, aki véletlen (vagy nem véletlen) beveri a fejét az autóba. Aztán szépen itt is szokássá lett, jobb a békesség.
2021. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!