Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrség szerint a...

A magyar rendőrség szerint a téli ruházat korlátozza a mozgás szabadságát vezetés kozben. Nem ajanlott télikabátban autót vezetni. Mert tenyleg nincs ennel fontosabb,hogy ezt kozoljek?

Figyelt kérdés
Es ha atulok mas autojaba akkor kell elotte covid tesztelni? Kabatot vihetem magammal? - érted..
2021. dec. 16. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Velem még nem közölték.
2021. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy ajánlás, nem kötelező. Én is észrevettem hogy nem jó kabátban vezetni, ha picit hosszabb távra megyek akkor leveszem egyből max. fázok 5-10 percig, de aztán meg a kabátlevétellel küzdeni még rosszabb. Ha rövid távra akkor meg miért venném le? Azért hogy 5 perc múlva visszavegyem?
2021. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
"téli ruházat korlátozza a mozgás szabadságát vezetés kozben" te ezt eddig nem tudtad , de a vezetők 70% béna így neki mindegy pucéran sem vezetnének jobban
2021. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

#1

Öltözz be egy pufi kabátban, alá egy garbós felső, rá a sál hogy csak az arcodat lássák, ne félj félre is állítanak.

Nem tudsz parkolásnál figyelni, én 29 évesen ha nagyon megfeszítem magam akkor sem látom azt a teret beöltözve, amit máskor egy pulóverben könnyedén belátok.

2021. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krwkco ***** válasza:
100%

Nem a rendőröktől kell megtudnod, hogy a kabátod zavar-e a vezetésben. Érzed.

Annyi igaz, hogy a vastag kabát egy laza biztonsági övnek felel meg. Nagyobbat lendülsz előre, de jobban eloszlik az öv okozta terhelés.

2021. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:
65%
Ha autóban együtt utazol egy veled nem egy háztartásban élővel, akkor érdemes kölcsönösen maszkot viselni. És kiszállás után kezet fertőtleníteni.
2021. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!